Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ruhaméretig érdemes...

Milyen ruhaméretig érdemes fogyni egy átlagos magasságú nőnek? Mi az, ami már álralában a normál (de nem sovány) kategória?

Figyelt kérdés

Számban megadva, nem betűben.

Fölsők, alsók?


2018. jún. 7. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

A 176 cm is normális, csak nem átlagos Magyarországon. De ehhez a magassághoz szerintem teljesen rendben van a 40-42-es méret, már csak a nadrág hossza miatt is pl:) ha egyszer a 36 a bokádig sem ér, akkor nem célszerű hordani.

Egyébként ha 165 cm-t veszünk átlagmagasságnak, ahhoz sztem a 36-38-as méret lenne a megfelelő. De ezt kb lehetetlen így kijelenteni, mert aki pl D kosaras, arra tuti nem fog rámenni egy 36-os felső, hiába kéne akkora hosszra meg vállra. Vagy pl van, akinek nagy a hasa, de nagyon vékony/rövid lábai vannak, na nekik iszonyat nehéz nadrágot találniuk.

2018. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
165 cm vagyok, eléggé átlagos magasságú. 36-os és S-es ruhákat hordok, és nem mondanám magam soványnak, nagyon is jól nézek ki :) A soványság 34/XS körül kezdődik egy felnőtt nőnél. Tinik simán lehetnek 34-esek egy kis felesleggel is.
2018. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38,40 tökéletes.
2018. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!