Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm-hez 45 kiló mennyire...

168 cm-hez 45 kiló mennyire sok? 39 kilóval már szép karcsú leszek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 11:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Tuti kamu kérdés!
2018. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves rossz indulatú válaszokat! Jól esett. :) Igen persze kamu.... Olyan jól esik. :) Ne gondoljátok, hogy nem próbáltam öngyilkos lenni ezek miatt. Most napok után volt erőm újra felnézni... A hasam minimálisan van behúzva... És amúgy is... ez áprilisi kép, ami óta azért fogytam, szóval most nézek ki konkrétan úgy. (Amúgy valóságosan köszönöm a jó akarok válaszát.)
2018. jún. 20. 16:33
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia ne csináld ezt tovább elhiszem hogy nehéz stb de ne akarj magadban maradandó károkat okozni amit 10-20 év után bánni fogsz kérlek!!!
2018. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%

Szia! Én 16 éves vagyok, nekem is volt étkezési problémám. Veled egy magas vagyok (169 cm) a legkisebb testsúlyom 48 kg volt. Mivel alig ettem, a gyomrom károsodott, hál istennek nem súlyosan. Segítséggel sikerült kijönni belőle, most 52 kg vagyok. Így is azt hallgatom, hogy nagyon sovány vagyok, és szedjek még fel pár kilót. Bármire is szeretnél megoldást találni, nem ez a jó út! A szépséged nem abból jön, hogy milyen sovány vagy. Nekem azóta se nőtt vissza a mellem, a fenekem is lapos, és hidd el, nem örülök neki.

Először ismerd fel, hogy nem ez a szép, és nem ez a súly a jó. Nem a minél kevesebb kiló számít, hanem az alakod!

Nekem az is segített, hogy kivágtam a mérleget. Nem mértem magam, csak az alakomat néztem, hogy milyen. Rájöttem, hogy tényleg nem jó ez így, és hogy nem is ez a szépség ideál.

Elárulok valamit, ami nekem is segített: ha kivonsz a magasságból 110-et és átírod kg-ba, megkapod a felső értéket, ami alatt SOVÁNY vagy. A te esetedben ez 168-110=58 azaz 58 kg alatt teljesen "ideális" a testsúlyod. (Ez után jön a NORMÁL kategória, azaz még az is egészséges, de gondolom ez nem érdekel:) )

A lényeg, hogy kérj segítséget, mert hatalmas lelki erő kell ahhoz, hogy egy ilyet egyedül végigcsinálj. Lehet ez bárki, vagy bárkik akikben megbízol (barátnő, szülő, a szomszéd asszony, csak álljon közel hozzád) a pszichológust azért ajánlom, mert nem tör pálcát feletted, és nem mondja el senkinek, amit beszéltetek. Egy számodra ismeretlen, megbízható ember, akinek következmények nélkül elmondhatsz bármit, és biztos hogy csak segíteni próbál.

Jó hosszú regényt írtam, remélem segítettem! <3 nyugodtan írj privátban, ha szeretnél.

2018. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Nyuszi Agyar válasza:
A képed alapján, ha még fogysz 6 kg-ot akkor nem szép karcsú leszel hanem kórosan sovány.
2018. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ha emiatt öngyilkos akartál lenni, akkor tényleg ideje lenne felkeresni egy pszichológust. Mármint, ha valaki azt írja, hogy kamu a kérdésed, és ez neked ekkora traumát okoz, akkor nen csak testkép zavarod van, hanem egyéb mentális betegséged is, amin a gyakori népe nem fog tudni segíteni.


Azt viszont nem tagadhatod, hogy a kérdésed provokatív, ha ennyire beke vagy b*zulva a fogyásba, akkor gondolom már rákerestél egynéhány dologra, és tudod, hogy az embereknek nem tetszik ez a fajta vékonyság, és azt is, hogy nem megfelelő a súlyod.

Mint korábban írtam már, én hízni szeretnék, ergo én is rákerestem már pár dologra, és az teljesen egyértelművé vált más emberek cikkeiből, hozzászólásából, hogy nem szeretik, undorítónak tartják a kórosan sovány testet, és én is kapom az ívet a való életben, pedig azért nem vagyok annyira vékony, mint te.

Szóval ne mondd, hogy nem tudtad, higy milyen válaszokra kell számítanod.

2018. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
88%
Szerintem nem 45 kg vagy. A karod és a lábad nem olyan gebe, a bőröd is normálisnak tűnik nekem(amennyire látni). A hasad be van húzva rendesen, azt nem vitatom. Rakj fel egy egész alakos álló képet, ha nem akarsz akkor, én szerintem is csak provokálsz.
2018. jún. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
13 és 14 közötti a csuklóm átmérője....
2018. jún. 22. 16:04
 29/31 anonim ***** válasza:
56%
Undorítóan vékony vagy. Bottal nem piszkálnálak meg.
2018. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

39 kilósan szerintem már megszünne a menzeszed ideiglenesen de az is előfordulhat hogy meddővé válsz.

Gyomor bél problémák gyengeség stb ezeket még eltudják viselni az anorexiások nagy része.

A legnagyobb veszélyforrás a szívizom elgyengülése első körben csak annyit veszel majd észre hogy mindíg fázol sokszor kerülsz ájulás közeli állapotba.Ne akarj szívrohamot kapni.

2018. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!