Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 158 centi 80...

14 éves vagyok 158 centi 80 kiló már lefogytam 5 kilót de hamarosan lesz a ballagásom és szeretnék karcsu alakot hogyan lehet 1 hét alatt 5 kilót lefogyni? Nembaj ha esetleg szenvednék mármint éheznék az nem baj

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szia! nem akarlak elkeseríteni,de 14 évesen nem szabadna éheztetned magad.. én is 158cm vagyok, viszont én 50kg és még igyis van bőven rajtam felesleg (kar,comb,has)

1 hét alatt nagyon nehéz 5kg-t fogyni, igazából gyors fogyás nincs. De ha nagyon alultáplált akarsz lenni, akkor próbáld meg a káposztaleves diétát. [link]

de itt is a víz fog nagyrészt távozni..

2014. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Már bocsi, de nem ilyenkor kellene eldöntened hogy le akarsz fogyni.. előbb kellett volna gondolkodni.. egy hét alatt 5 kg az nagyon sok lenne, ne éhezz, csak egyél kevesebbet, és sportolj/ mozogj minnél többet.
2014. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Karcsú alakot akarsz,az nem fog menni.A 158 centidhez,ahhoz hogy csinos és karcsú légy 45 kilónak kellene lenned.

Vagyis 35 kilótól kellene megszabadulnod pár hónap alatt!

Az kizárt ,nem fog menni,még ha éhezel akkor sem!

1 hét alatt,meg pláne nem tudsz leadni 5 kilót.

Inkább kezdj el tudatosan étkezni,sportolni és akkor 1 év mulva talán karcsu lehetsz!

2014. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A ballagás június végén van,most meg február közepe van..158 cmhez valóban olyan 50 kilónak kéne legyél,de szerintem már a 60 is hatalmas változás lenne.Próbálj sokat mozogni(kezdetnek futás,biciklizés,felülés,fekvőtámasz),és kerülj minden nasit.Napi két kocka csoki,és nem több!;))
2014. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 r-chee96 válasza:
Ne egyél SEMMI édességet! ( Pl. csoki )Menny el futni!
2014. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!