Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem veszélyes ez a fogyókúra?

Nem veszélyes ez a fogyókúra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=WGUnOyB32fQ

Ez a nő arra esküszik, hogy egyik nap mindössze 500 kalóriát eszik, másik nap meg annyit amennyit akar (s aztán újra 500 majd újra bármi, stb.), s ezzel egy év alatt 30 kg-t fogyott.

De számomra elképesztően egészségtelennek tűnik ez a módszer. Nem veszélyes ilyen nagy kilengéseket tenni? Nem okoz ez valami komoly egészségügyi problémát?


2018. jún. 20. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem egészséges, és nem is különösebben hatásos diéta, jól látod.
2018. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Most mi van, hogy mindennap van egy ilyen kérdés? igen, úgy látszik, van ilyen módszer is, miért ne lenne.

Szerintem megterhelő a váltogatás s az ember jobban szereti a rendszeresebb, egyenletesebb evést, de egészséges ember esetében nagy problémát nem várnék tőle, ha a delikvens valamiért bírja ezt. Fogyásra persze nincs garancia, de az időbeli korlátozások sokaknál csökkentik a kalóriabevitelt.


Komolyabb probléma akkor lenne, ha pl. tartósan koplalna vagy minden 2. nap 5000 kcalt enne, vagy még akkor sem.

Persze érzékenyen sok dolog elképzelhető, szerintem inkább éhes és frusztrált az ember így, de sose próbáltam s nem is fogom.

2018. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szörnyű az előadásmódja

500 kalória meg éhezés

2018. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem néztem meg a videót, de szerintem nem egészséges egyik nap éhezni, másnap pedig mértéktelenül összeenni mindent. Nem csodálkoznék, ha egyeseknél táplálkozási zavarokat indítana el ez a módszer.
2018. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!