Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy év alatt hány kilót lehet...

Egy év alatt hány kilót lehet leadni egészségesen?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és kb 80 kiló, úgy kb 60 kilóra szeretnék lefogyni 1 éven belül. Tudtok ajánlani jó módszereket vagy olyan edzéstervet, amit edzőterem nélkül is meg lehet csinálni? Arra sajnos nincs keret. Koplalós diétát se szeretnék nagyon, mert marha rosszul vagyok, ha leesik a vércukrom, plusz régen anorexiás voltam, azt az érzést soha többet nem szeretném átérezni.
2018. jún. 23. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

10-15 kg szerintem reális.


DE elöször tüzz ki kicsi célt. Pl 75 kg leszel karácsonyra. Ha ennél több sikerül akkor repdesel oda-vissza a boldogságtól.


A legfontosabb, hogy felmérd 2-3 nap alatt, hogy mennyi kalóriát eszel egy átlgos napon. Minden egyes terméket megnézel amit megeszel, hogy mennyi kalória van benne. Neten vannak kész ételekre(pl töltött paprika) átlagos kalória mennyiségek.

Majd végig gondolod, hogy hol lehet csökkenteni a kalória mennyiséget.


Pl reggel megeszel 2 zsemlét vajjal és szalámival.

majd tízórai egy kakóscsiga,

majd ebédre egy nagy adag étel

desszert

majd délután joghurt

este meg 2-3 szendvics.


Ès akkor jöhet. Hagyjuk el elöször is a kakaós csigát, meg a desszertet. Aztán 1 hét múlva legyen csak egy zsemle a reggeli, tízorai egy gyümölcs, és uzsonna is gyümölcs.

Majd nézd meg mennyi az ebédedben a kalória.

A lényeg, hogy állj rá minimum1000 kalória maximum 1500kalóriára. Ebbe egy szelet süti is bele fér, és egy pohár fanta naponta, rendes ebéd és rendes vacsora, csak a mennyiség ne legyen túl sok.


A mozgás nagyon egyszerü. Napi 1-2 óra séta(pl munkahelyre, iskolába nem busszal, hanem gyalog menni), lassú kocogás. Bicajozás, szoba bivajozás, úszás. A lényeg, hogy ne legyen megeröltetö, de rendszeres legyen.

2018. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én annak idején fogytam 37 kilót 8-9 hónap alatt, szóval 20 kilót fél év alatt is ledobhatsz, ez havi 3 kiló, sporttal és kis odafigyeléssel nem akkora kihívás.
2018. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!