Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lény vagyok 160...

Szjgerlányka kérdése:

14 éves lény vagyok 160 cm-vel és 55 kilóval. Nagyon szeretnék leadni és egészségesen élni. Minden ötlete és tapasztalatot szívesen várok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 18:09
 1/2 anonim válasza:
14 éves és 55 kiló? Az még nem sok!! Ha jól gondolom vastag csontú vagy. Természetes én megértem hogy mit szeretnél! Én is gyerek vagyok, azt most nem részletezném hogy mennyi. Szerintem a csokit mindenképpen mellőzd, szépen lassan mondj le a sütikről, és pár hónap múlva a cukros üdítőkről. NE MINDET EGYSZERRE!!! Szépen lassan, fokozatosan. Kb. egy félév múlva, már azon is elkezdhetsz gondolkozni, hogy mi a hízlaló. DE, én még mindig kitartok az mellett, hogy neked nem kell fogyóznod! Ahogy leírtad hogy milyen vagy, nekem az esett le, hogy vékony vagy. Csak tudod mivel mostanában a lányok 14 évesen is ilyen 40 kilók, és csontkollekciók, azok szépnek érzik magukat. Ha nem is azok.. Úgy hogy te se érezd kellemetlenül magad azért, mert te normálisan nézel ki! :)
2015. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És hát sajnos a hasamon meg a combomon látszik a felesleg.
2015. febr. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!