Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás vagy bicajozás?

Futás vagy bicajozás?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs rajtam nagy túlsúly, leginkább a combomról szeretnék leadni, formálódni (tudom, tudom nincs helyi fogyás..). Viszont ennél a kérdésnél nem tudok dűlőre jutni. Futásból utoljára, amikor voltam 6,5 km-t mentem, ebből olyan 1,5-2 km gyaloglás volt (mentségemre szóljon, hogy először voltam). Nem igazán szeretek futni, de a bicajjal ellentétben itt tudok zenét hallgatni, nem annyira unom szét a fejem. Bicajnál jobban szeretem, hogy gyorsabb, lehet vele haladni A-ból B-be. Plusz 2 éve bicajjal leadtam olyan 8-10 kilót, viszont zenét hallgatni közben nem tudok és eléggé unatkozok közben. Szóval a kérdés lényege, hogy melyiket ajánljátok jobban, ha fogyás a cél? Mert én úgy láttam, hogy egy óra bicajozással 2* annyi kalóriát lehet elégetni, mint ugyanennyi futással. Ez alapján a bicaj lenne a jobb, de azért érdekelne, hogy ez tényleg így van-e.
2018. jún. 26. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen futás az, ami kevesebb kalóriát éget, mint a bicaj? A futás intenzívebb, de való igaz, nehezebb is.


Döntsd el te, neked mi éri meg...


Érdekes, én bicajon unatkoznék jobban, a futás leköt. Persze én bicajon is zenét hallgatok, ha unom magam, mint mindenhol.

2018. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!