Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt meg a fogyásom?

Miért állt meg a fogyásom?

Figyelt kérdés
187cm vagyok 17 éves, újévkor 93 kiló voltam akkor megfogadtam , hogy lefogyok előző héten elértem 80 kilót, de lassan 5 napja 80 és 81 között vagyok, 75 a célom ugyanazt csinálom mint sőt egyre többet de valamiért "beragadt" a 80-81. Ez normális vagy váltsak tervet?

2018. jún. 20. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 nap nem idő, ne foglalkozz vele.
2018. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, sajnos amióta sokat fogytam kicsit bezsongtam és mindennap megnérem magam megpróbálok leszokni róla
2018. jún. 20. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Szia, reggeli előtt sportolj mert akkor a tartalék zsírból megy le, reggel 6-tól este 18-ig bármit ehetsz mert azt le mozgod de este 18-tól reggel 6-ig ne egyél nehéz ételt csak könnyűt és egészségeset mert ha nehezet eszel azt már nem bírod le mozogni.

Sok sikert és kitartást, ne add fel néha vannak nehéz helyzetek amivel meg kell bírkózni :-)

2018. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Például ha valaki lefogyott, akkor onnan már nem tud tovább... A csont az fix dolog. Tudom, hogy mivel anno dagi voltál, most csak azért is a ló másik oldalára igyekszel, de vedd észre, hogy aki meg rohadt vézna volt, az ugyanilyen számoknál a "még muszáj feltömegelni 6-7 kilót" irányban képzeli a világot. Nem tudom, hogy ételmegvonáson vagy mozgáson alapszik-e a fogyókúrád, de az utóbbi az izomnövekedéssel jár, tehát hiába karcsúsodik a derekad, a súlyod nem lesz kevesebb.
2018. jún. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapig stagnáltam de most végre újra beindult sport hatására. Szóval lesznek nagyobb hullámvölgyek is mint ez az 5 nap hidd el. Kitartás.
2018. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, Ment a plussz, amúgy 3. Azèrt gondoltam hogy mèg keveset fogytam mert 13 èves koromig csont ès bőr voltam, aztàn egy màsik orszàgba költöztunk ahol 0 nyelvtudasom volt 13 evesen ezert nem baratkoztam, suli utan meg egesznap gepeztem, es igy hiztam el.
2018. jún. 21. 14:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Azota 69,3
2018. szept. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!