Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyát?

Hogy vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés
Nagyon fogyni szeretnék de anyukám folyton erőlteti h egyek mindenféle zsíros szart....és akarhanyszor elmondom neki hogy mi a helyzet azt mondja orditva fejlodo szervezet meg h kerlek...meg h ha en nem eszek akkor o se fog...mit mondjak neki amitol el terul?

2018. jún. 26. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem idegesít, volt már párszor hogy lepontoztak. Csak meg is indokolták. De gerinctelenek voltak, vannak és lesznek is. Ennyi.
2018. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit lenyelni, amit nem akarsz. Főzhetsz magadnak is.

Mellesleg ha komolyan fogyni akarsz, akkor előtte nézz utána a dolgoknak. Attól, hogy egy étel "zsíros", még lehet, hogy sokkal jobb és hasznosabb, mint pl. egy kevésbé zsíros...

A zsír nem ellenség, ha neked a fogyókúra annyit takar, hogy sima joghurt helyett zsírszegényt veszel, mert rá van írva, hogy zsírszegény, és akkor majd te is zsírszegény leszel, akkor kvára nem vagy képben...

2018. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy mások már rámutattak, kéne infó, nagyon nem mindegy, hogy a 200 kilós anya a 100 kilós lányát eteti agyon vagy a 45 kilósat nem akarja eltemetni...


Kérdező, nagyon nehéz valakinek a véleményét megváltoztatni ebben, nem hinném, hogy könnyen hathatnál édesanyádra, de mivel nem tudjuk, kinek lehet igaza, végképp nem tudunk mit mondani.


A zsírral szerintem sincs baj, sokan pont zsíros étrenddel tudnak fogyni és egy kevés mindenkinek kötelező, ha egészséges akar maradni.

2018. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én 14éves vagyok 165 cm és 73kiló...az egész osztály folyton bánt és nem szarom le a válaszokat, sőt köszönöm... Csak nem tudtam fellepni gykra mert elfeljtettem a jelszót... Na mind1. Köszönöm és hát vele nem lehet egyezkedni mert minden egyes komolyan gondolt szavamat hisztinek hívja meg azt se engedi h eljarjak futni mert veszélyes a környék meg ilyenek...
2019. jan. 9. 23:29
 15/16 A kérdező kommentje:
És anyukám 167cm és 55kg
2019. jan. 9. 23:31
 16/16 anonim ***** válasza:

Elöször is annyit eszel, amennyit akarsz, beléd tömni nem fogja senki. Egyszerüen ott hagyod a tányáron, amit nem akarsz megenni, vagy kidobod a szemétbe.

Ha meg ö sem eszik, az az ö döntése, ezzel neked nem kell foglalkozni!

Szóval nem kell semmit mondani, hanem egyszerüen megtenni, hogy nem eszel többet, mint ami neked elég.

Másodszor, mozogni akár a szobádban is tudsz, rengeteg video van a neten, amit egy 1,5 x 1,5-2 m-es helyen is el tudsz végezni, nem kell feltétlen futni!

2019. jan. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!