Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy súlyt...

Mit csináljak, hogy súlyt tartsak, sőt fogyjak még?

Figyelt kérdés
Négy és fél hónap alatt lefogytam 64 kg-ról 50 kg-ra, de ennél több nem akar lemenni, pedig éheztetem magam már az elmúlt két hónapja, de csak nem akarok fogyni. Viszont most reggel annyira megijedtem, mert nagyon rosszul lettem (remegtem, hánytam, hevesen vert a szívem) és tudom, hogy be kell fejezzem ezt a napi 100-200 kalóriás étrendet, és valami normális, egészséges, napi 5 étkezéses étrendet kell folytassák, de felek, hogy meghízok, ha már éhezéssel sem fogytam egy dekát sem. Kérlek adjatok tanácsot, mert nagyon kétségbe vagyok esve, de az egészségemet nem akarom veszélybe sodorni, mert még nem vagyok elégedett magammal. (151 cm vagyok 50 kg-mal).
2018. jún. 28. 17:34
 1/5 anonim válasza:
Mozogj.
2018. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok futni. Ezt elfelejtettem leírni.
2018. jún. 28. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Fizikailag lehetetlen, hogy két hónap éhezéssel ne fogytál volna (illetve kivitelezhetetlen, már ne is haragudj...a szerveid már felmondták volna a szolgálatot) Mivel a "koplalástól hízni kezdesz meg a tested elkezdi tartalékolni a zsírt" jó nagy kamu...annyi a valóságalapja, hogy belassulhat az anyagcseréd valamilyen szinten, de a fogyás nem áll le.

Vízvisszatartás is okozhatja azt, ha nincs a súlyodban változás, de 2 hónap alatt akkor is látnál változást.


Szóval vagy iszonyatosan elszámolod magad, vagy elfelejtetted megemlíteni, hogy minden héten van egy óriási falásrohamod...


Tessék, használd ezt:

[link]

2018. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja persze, 100-200 kcal, és nem fogysz. esetleg kaját nem termelsz a szádon?

ahogy előző is írta csak falásrohamokkal fordulhat ez elő

2018. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs az az isten, hogy 2 szinte nullkalóriás hónappal ne fogyj. Ez egyszerűen nem történhet meg. De ha mégis, csinálj pénzt a fényevőségedből s abból menj be valami fogyasztó szanatóriumba vagy szívasd le a zsírt.


Egyél rendesen, ez alap. Nem kell napi ötször,de az ö9sszmennyiség legyen rendben. Kiegészítőket szedtél? Mert ha nem, akkor csodálom, hogy eddig húztad (no persze, így is, sok izmod, gondolom, már nincs... persze a súlyod emiatt is csökken) s a súlyod érdekel, nem az egészséged (ami eleve fura nekem. azt hiszed, a tested mindent kibír? hónapokig?).


Tudom, vannak extrém dolgok, van, aki 70 kilósan nem fogy 1000 kcal fölött, no de hogy szinte semmivel, edzés mellett súlyt tarts, olyan nincs.

2018. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!