Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
2hete fogyókúrázom.Reggelire "Fogyókúrás" shaket iszom délben húsos ételt fogyasztok (mértékkel) vacsira megint ilyen shaket iszom ez a shake pótolja a szervezetnek szükséges tápanyagokat és telitetség érzetet ad amitől nem vágyakozok az evés iránt.Édességet egyáltalán nem fogyasztok és rendszeresen edzek de 2hét alatt semilyen súly külömbség nem látható.Mit tegyek?

2018. jún. 24. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Először tudnunk kellene mennyi felesleged van...

Milyen magas vagy?

Hány kg?

MID hány cm (has, comb, mell csípő)?

Vagy egy kép kellene, ha nem tudod mid hány cm..

Tudnunk kellene hogy mennyit mozogsz?

Illetve hogy pontosan hány kcal, amit fogyasztássz, mert ha 1200 alatt vagy koplalsz, és akkor azért van, mert belassul az anyagcserèd

2018. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Lehet csak víz is, meg nem mindig indul be a fogyás, ha gondolod írj nyugodtan, mert ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy mondják, mert fogyni bárhogy lehet, de nem mindig egészséges, amit csinál az adott illető

2018. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két hét alatt nem csoda, hogy nem látható a különbség. 1-2 kiló nem túl szembetűnő.

Majd 2 hónap múlva térj vissza a témára.


Mérőszalagot és mérleget használj hetente, és ne pár héten belül várd a csodát. A súlyfelesleg se ennyi idő alatt ment fel.

2018. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ennyi shake-t inni. Inkább egyél normális kajákat. Én shake nélkül fogytam le könnyedén. Mellette sportolj!!!
2018. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!