Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mintaétrend összeállítás?...

Mintaétrend összeállítás? Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, mintaétrend illetve edzés terv összeállításában. Nem nekem lenne hanem a testvéremnek aki elég nagy súlyfeleesleggel küzd. Sajnos anyum nem figyelt oda eléggé az étkezéseire ezért a mai napig körülbelül napi 2 tábla csokit eszik, 2 zacskó chipset és különböző gyorsételeket. Ennek az lett az eredménye hogy 2 év alatt majdnem 75 kg lett a 160cm hez. Igaz öcsém 15 éves lesz, szóval folyamatosan nő, de anyum egyáltalán nem ösztönzi arra hogy sportoljon vagy hogy kevesebb gyorsételt egyen, szerinte majd ki fogja nőni. A környezetünkben mindenki észrevette már, és szólt is hogy szerintük ez nem helyes amit csinál öcsémmel de nem hajlandó beismerni. Azért is éreztem késztetést arra hogy segítséget kérjek, mivel pár hete ráeszmélt öcsém is hogy ez nem normális, de ő folyamatosan csak sajnáltatja magát, vagy azzal fenyegetőzik hogy elköltözik vagy kárt tesz magában... Nagyon szeretnék neki segíteni. Én kétnaponta futok, járok kondizni, igyekszem az egyetem mellett egészségesen étkezni.. Próbáltam elhívni őt is kocogni, csináltam neki hasonló ételeket mint amiket én szoktam enni, de általában nem vevő a dologra....

Előre is köszönöm a válaszokat:)

20/L


2018. jún. 29. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, először egy pszichológust keressen fel!
2018. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress rá arra hogy intenset. Iratkozz fel rá, vagy tesód iratkozzon fel rá és emailben megkapjátok a kaját és az edzéstervet. Ki fogja bírni és hatásos hidd el. A Facebook csoportban meglátod.
2018. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!