Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom betartani a fogyókúr...

Nem tudom betartani a fogyókúrát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig össze vissza eszem,és képtelen vagyok betartani a fogyókúrát:(Aztán meg csak azt mondogatom,hohy majd holnaptól,de holnap is ugyanez van mindig.Sajnos fogyókúrás kajákra nincs pénzünk,ezért azt kell ennem,amit a család eszik,de így nagyon nehéz.Segítsetek,mit tegyek?

16L


2010. jún. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtam edd azt amit a család eszik ,csak sokkal kevesebbet mint eddig . Nem kell különleges kajákat enni ,bár jobb ha nem túl zsíros meg cukros. A nasikat kerüld és sportolj vmit . Futás,bicigli,úszás meg sok dolog van ami közül választhatsz :)
2010. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Detto...én is azt teszem amit itthon főznek, csak nem eszem degeszre magam:)

ja és eszek fehér lisztes dolgokat is, kenyeret is, csak módjával, szal sztem hülyeség h teljesen hagyjuk el, a lényeg h mozogj sokat!De ne kényszerből, hanem szórakozásból:) pl táncolj, biciklizz, stb

2010. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam ezzel régen. a családom evett, közösen vacsiztunk, és persze nem ment a fogyókúra. aztán egyszer csak rávettem magam és azt mondtam, hogy én nem vacsorázok veletek, mert annál rosszabb. így amikor ők mentek vacsizni, addig én bent voltam a szobámban és keményen tornáztam. volt, hogy együtt vacsiztunk, de akkor csak salátát, vagy savanyúságot, vagy befőttet, vagy rántottát, virslit. ilyesmit. ami nem hízlal annyira. nekem bejött, így adtam le kb 15 kg-ot. próbáld meg, hogy ne egyél, hanem addig menj és tornázz. tudom, hogy milyen nehéz, de gondolj arra, hogy pár év után már nagyon keservesen fogod leadni a kg-at. még most kell cselekedned. és csak az első pár nap lesz nehéz, utána megszokod és még meg is szereted, szinte már hiányozni fog az életedből!
2010. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beatrix17 válasza:
Miért akarsz fogyni?Tűzz ki magad elé egy célt!Miért akarok fogyni?Mennyit?Stb!Gondolj arra,hogy bizonyos kor, és sulyfelesleg fölött már nem lesz könnyü akárcsak1kg tol is megszabadulni.Előzd meg a bajt, és légy erős!!Változtass életmódot!!Egyél zsirszegény dolgokat,kevesebbet a házikosztból,mozogj,stb!A sport elősegiti a gyorsabb emésztést!DE IGAZÁN KELL AKRNOD,MERT KÖLÖNBEN NEM MEGY!!
2010. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne fogyókúrázz, hanem sportolj ;)
2010. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!