Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 15 perc gyors séta...

Napi 15 perc gyors séta mennyit használ a fogyásomhoz?

Figyelt kérdés

Nemrég kb. 5 hónapot sportoltam rendszeresen, előtte semmit, meg utána sem. 4 hónapja hagytam abba.

Mostanában futópadon gyors tempóban sétálok minden reggel 15 percet (5 perc emelkedőn, 10 sima talajon), utána tornázok kicsit.

Az étkezésemen nagyon sokat nem változtattam, de változatosan eszek mindenféléket, húst, főzelékeket, zöldségeket, meg emellett kenyeret és cukrot is (ezekről nem szeretnék teljesen lemondani), de este 7 után már nem eszek semmit, és a nassolást is igyekszem kerülni. Nekem igazán ez a gyenge pontom.

Az izomtömegem megvan, csak eltakarja úgy kb. 17 kilónyi zsír. :) 163 cm vagyok, és 72 kg.

Ez így vajon elég mozgás nekem?


2010. jún. 17. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdetnek igen, de növeld fokozatosan
2010. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a lángosos vagy kürtöskalácsos elől iszkolsz, akkor kifejezetten fogyaszt!:) Na de komolyan! Annál mindenképpen jobb mintha nem csinálnál semmit és ez a lényeg! Minél jobban hozzászoksz a mozgáshoz annál többet bírsz és annál jobb kedvvel csinálod! Kezdetnek remek, nem kell beleszakadni, sem izomlázzal kinlódni napokig, szóval hajrá!:) Figyeld a tested, úgyis jelzi, hogy több mozgást kíván!
2010. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hű, kéne csinálni egy jó kefires lángost, sok tejföllel és fokhagymával meg sajttal :P :P
2010. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem kezdésnek jó,de minden nap növel 3 perccel.Torna meg lehet egy max. 5-6 perc.

Kenyeret és cukrot szerintem hagyd el! Nehezebben megy vele a fogyás.

2010. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%os! =D Én is megenném, legurítva sörrel!
2010. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tényleg egy jó kis sör is jöhet :P
2010. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A lángoson elgondolkodtam, de ezt most nekem nem fér bele. :)

A kenyérről viszont nem tudok (vagy inkább nem akarok) lemondani. Tudom, hogy anélkül könnyebben menne, de 2 naponta sütök a kisfiamnak kifliket, és hát olyan illat van ilyenkor a lakásban, mint egy pékségben. Lehetetlen megállni, hogy ne harapjak egy kis langyos vajas kiflicsücsköt. :)

2010. jún. 18. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!