Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha délelőtt megeszek egy____?

Ha délelőtt megeszek egy____?

Figyelt kérdés
Ha délelőtt megeszek egy szendvicset vagy bármilyen péksüteményt 8kor és utána dolgozom azt teljes mértékben ledolgozom? Gyalog megyek 6ra dolgozni 6tól 8ig dolgozom és 8kor eszem utána is természetesen dolgozom. Állómunka, kereskedelemben dolgozom.
2010. jún. 17. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most úgy írtad, mintha csak ezt az egyet ennéd egésznap :D természetesen leadod...
2010. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ma reggelire pl egy muffint ettem :) és egész nap talpon vagyok , most jöttem haza egy 2 órás sétából. nem érzek lelkiismeret furdalást emiatt. szerintem ha regglire eszel egy ilyet néha akkor abból nem lehet gond.
2010. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggelizni kell, hogy legyen energiád délelőtt dolgozni.
2010. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze.. csak arra voltam kíváncsi, hogy ha ilyet reggelizek (mindennap egyébként) akkor a meló által ez lemegy-e..
2010. jún. 17. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Lol. Szóval te ilyen dolgos emberke vagy. Ennyiszer leírni három sorban nem semmi. Amúgy az a lényeg mit eszel még.
2010. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6-20ig? lidlbe dolgozol?
2010. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Reggel 6tól délután 2ig dolgozom a 8 óra (mint írtam akkor kajálok reggel 08:00 nem 18:00) nem lidlben.
2010. jún. 23. 14:23
 8/8 anonim válasza:
Ha fogyóztok , csak ritkán egyetek péksüteményt :D Én már régóta nem ettem Fornettis sütit sem :D
2010. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!