Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szívbajos téma, nagyon kéne a...

Szívbajos téma, nagyon kéne a segítség! Vajon fog változni még?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Régebben elég durva súlyproblémáim voltak, 95 kilóra felment a súlyom, amit rövidesen le sikerült tornásznom 60 kilóra, már a formázás részénél tartok. Egészségesen ment, semmi nem akadályozott. A bőr természetesen fennmaradt, ennyi feleslegnék persze, hátramarad, de rajta vagyok az eltűntetésen. Egy dolog azonban nagyon aggaszt: akkoriban elég dús keblűnek lehetett mondani engem, azonban mostanra az egész megváltozott, eltűntek a melleim. Tipikus probléma, ami magával cipel egy tipikus kérdést, hogy vajon vissza tudom-e valahogyan növeszteni őket, ugyanis aggaszt hiszen az egyik legfontosabb nőiességem vesztettem el ezzel. Olvastam masszázsról, krémekről, gyógyfüvekről, olajokról, fehérjedús táplálkozásról, nem tudom melyikkel érdmes próbálkoznom, ebben szeretnék tanácsot kérni. Illetve kérdés még az, hogy egyáltalán lehetséges-e visszanöveszteni. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. júl. 18. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Vissza növeszteni beavatkozás nélkül csak hízással lehet, ami nem egèszsèges.

Vagy különböző műtétek vannak.

Vagy push up melltertot hordj

2018. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a fitneszmodeles csajokat,mindnek szilikoncicije van,pontosan amiatt,mert nekik is lefogyott a mellük.
2018. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem a nagy tőgyek a nőiesség meghatározója
2018. júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lennének ilyen praktikák, nem lennének mellplasztikák.
2018. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!