Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez az...

Most akkor hogy van ez az egész fogyókúrás téma? Nem értek már semmit.

Figyelt kérdés

16/L

Nem értek már semmit. Mindenhol mást írnak és mást hallok.

Egyik oldalon még azt írták, hogy szabad ezeket enni a másikon meg már nem. Valaki felvilágosítana engem, hogy most mivan? Milyen tejtermékeket, gyümölcsöket, húsféléket lehet enni? Tényleg kerülni kell a tésztákat, a pékárukat, kenyeret meg a hasonló cuccokat? Egyébként ha valaki már rég óta nem eszik se kenyeret, se tésztát az hogyan éli túl? Mit eszik?


2014. febr. 26. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Hát tejtermék? Fogyó alatt nem ajánlott, én azt mondom hogy lefekvés előtt zsírszegény túró oké, és light sajt esetleg (bár én azt ritkán látok boltban)

Tészta, pékárú kerülése? Hát igen. Vagy esetleg keveset, hogy ch keretben benne legyél. Teljes kiörlésűt érdemes választani.

Sovány húsokat lehet minden mennyiségben.

Gyümölcsöt keveset, a magas cukortartalma miatt. És a szénhidrátokat érdemes minél korábban bevinni.


Nyáron én pl egyáltalán nem ettem egyiket se, elvoltam tészta vagy kenyér nélkül. Nagyon ritkán rizs, néha puffasztott rizsből maximum pár szelet.

De amúgy meg reggel zabpehely,és nagyrészt zöldségek és fehérjék, hús tojás hal túró.

2014. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tejtermékek közül a sovány túró, a cottage cheese, esetleg még a light sajtok mehetnek.

Gyümölcsök közül a magas fruktóztartalmúakat kerüld.

Sovány húsok lennének a legideálisabbak, tehát csirkemell, pulykamell, hal, de mondjuk olykor a csirkecomb is belefér (bőr nélkül persze).


Tészta helyettesítésére a legjobb a nocarb tészta, de a tk. tészták is beilleszthetőek a diétába.

A kenyérnél a lényeg, hogy ne fehér/félbarna legyen. Ha könnyű és aránylag világos színű tk. kenyeret látsz, akkor kezdj el gyanakodni.


Egyébként én ritkán fogyasztok kenyeret és tésztát, valahogy nem érzem szükségét. Ha mégis, akkor nocarb tészta és purpur kenyér mellett teszem le a voksom.

2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mikkel lehetne a tésztákat és a kenyeret helyettesíteni? abonettel?
2014. febr. 26. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Abonett, puffasztott rizs meg ezek még rosszabbak, mint a sima kenyér.

Több húst egyél, kevesebb köretet, és tésztát. Ne vond meg, én legalábbis nem tudnám...


A tejtermékeket bírod?

2014. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök jól lehet lakni ám zöldséggel és hússal is. A kenyér mentes diéta nem csak az alakodnak tesz jót, hanem az egészségednek is. Hisz a pékárúak a gombák táptalajai.

Megszokàs kérdése. Egyél sok zöldséget, húsokat. És felejtsd el a péksütiket, tésztàkat.

2014. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!