Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez új, de talán össze jöhet...

Ez új, de talán össze jöhet ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről az Every Other Day Diet féle diétáról?

Mármint hogy egyik nap 500 kalórát eszel másnap pedig amit szeretnél aztán megint 500 kalória...és igy folytatod.

Egy Zita Holényi nevezetű lány beszélt erről youtubon hogy 30 kiló ezzel ment le neki.

Én már próbálkoztam sok diétával de egyik se jött be, és most nemtudom hogy belefogjak ismét egy kalóriaszámlálós dologba, vagy próbáljam meg ezt...Szerintetek?


2018. júl. 21. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibák miatt !
2018. júl. 21. 16:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ugyan elöfordulhat, hogy fogy valaki, de csak akkor, ha össszességében - azaz heti átlagban - a kalóriakereten belül marad, emellett tönkreteszi a gyomrát.
2018. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fogyni akarsz, akkor ne diétában gondolkodj, hanem életmódváltásban, azaz olyasmit keress, amit életed végéig tudsz tartani, egyéb esetben úgysem lesz tartós a fogyás!
2018. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriamérleg kérdése. Tegyük fel,hogy a napi kalóriaszükségleted 1500 . Egyik nap beviszel 500-at,másik összezabálsz 3000-t,az összeségében 3500 kcal. Tehát 500 kcal többletben vagy,ergo hízni fogsz.
2018. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem rizikoztatnám az 500 kalóriát. Nagyon kevès. Èn mikor elkezdtem fogyozni beleestem abba a hibába hogy keveset ettem olyan 800 900 kalória. Mellette egèsz napos munka. 2 hèt múlva már szèdültem folyamatosan leesett a vèrcukrom meghalni is fáradt lettem volna. Belőttem egy kb1600 kcal naponta lassan 13 któl szabadultam meg. Ès az erönlètem is megmaradt sőt lènyegesen javult.
2018. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha neked bejön és deficitben vagy, nos, akkor fogysz, de én akkor is úgy gondolom, hogy sokkolod a szervezetedet valamelyest... De ha ez működik, ez működik.

Én NAGYON utálnám, testileg-lelkileg, én ezért eszem hasonlóan mindennap, nekem ez jön be.

500 kcal brutál kevés, másnap meg kéne ennem egyelőre 2500 kcalt (ha majd aktívabb leszek, sokkal többet), ami ugyan nem sok, de azért ma már nem jön olyan természetesen. Milyen beteg már direkt megtömni magam meg széthúzni az evési ablakomat, másnap pedig koplalni...


De különfélék vagyunk. Láttam már olyat is, akinek a koplalás jött be csak... Az pláne nem egészséges, de ha csak így tudott könnyen és tartósan fogyni, ő dolga.

2018. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzáteszem, hogy végül azért életmódváltás kéne, különben valószínűleg visszajönnek a kilók... De akkor miért nem azzal kezdjük? :)
2018. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem javaslom, nem csak hogy káros, de nem biztos a hatása.

Inkább életmód változtatás kéne neked, mint dièta szerintem

2018. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészséfügyileg semmiféleképp nem ajánlott, ettől függetlenül beválhat, bár nelem biztosan kopogna a szemem az éhségtől.500 kcal tudod te mennyire kevés egy napra?
2018. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!