Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Méregtelenítéskor szabad enni...

Méregtelenítéskor szabad enni barackot, szilvát és banánt?

Figyelt kérdés

Mert tegnap nem ettem semmit, még ma sem, még pár napig kéne ezt csinálnom, de anyukám folyton mondja, hogy egyek, mert idehozott 3 zacskó gyümölcsöt és el fog rohadni.

Szóval baj lenne, ha ma ennék mindegyikből kicsit, meg holnap, aztán utána folytatnám, ahol abbahagytam? Vagy így már nincs értelme?



2018. júl. 23. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A májad, a veséd és a bőröd addig végzi a méregtelenítést, megállás nélkül, amíg életben vagy. Így a válasz az, hogy IGEN, méregtelenítés altt tudsz enni gyümölcsöt, mert halottként nehéz lenne.
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem létezik méregtelenítés.

Egyél normálisan, gyümölcsöt is.

2018. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Ha valamilyen okból böjtölnék, hogy nyugiban legyen az emésztőrendszerem s a test fókuszáljon a javításra (hogy ezt érted-e méregtelenítés alatt, nem tudom, nálam a méregtelenítést erre dedikált szervek végzik, akkor is, ha rendesen eszem), nos, akkor vízböjtöt tartanék s tuti nem cukrokkal dobálnám meg a szervezetemet. De ha neked jólesik, nyugodtan, nincs azzal gond. Ha nem, akkor pedig inkább rohadjon meg a gyümölcs. Utálom a pazarlást, de csak ezért magadba tömni se jó. Én ilyenkor benyomom a gyümölcsöt a mélyhűtőbe és kész. Főleg a banánnak áll jól, az nem is vagy kockává, kicsit krémes marad, kiolvadva pedig plötty lesz, ami roppant hasznos bizonyos ételek esetében, könnyebb összetörni és mixelni. Máskor pedig befőzöm a gyümölcsöt (a banánt pont nem, a barackot, szilvát már inkább), van gyors, egyszerű módszerem.

Vagy egye meg anyukád. Ha fogyni akarok vagy nem akarok sok cukrot, én is erősen alapozok a családtagjaim gyümölcsfogyasztására...


De eltértem. Nos, nem tudhatom, mit tegyél, de ha lehet, NE tarts 2 koplalós gyümölcsnapot meg még egy csomó totálisan koplaló napot, ne foszd meg magad a fontos tápanyagoktól. Ha mindenképpen böjtölni akarsz, meg gyümölcsöt enni, akkor egyél gyümölcsöt s rendes ételt is, amíg el nem fogynak s eme jó tápanyagellátás után ne egyél 1 napig, az még beleférhet. De való igaz, én nem szeretem a hosszabb böjtöket, amikor izombontásra kényszeríted a szervezetedet...

2018. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elozoekhez csatlakozva, a maj mindig meregtelenit, ezek nem altalunk valasztott idoszakok!


-szabad. Jo etvagyat!

2018. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Méregtelenítés? Napokig nem eszel semmit?

Agyalágyult vagy?

2018. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben,hallgass anyádra és egyél!
2018. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ettem ma egy kis gyümölcstálat: 3 barack, 6 apró szilva és két banán.

Holnap folytatom a böjtömet.

Azért böjtölök egyébként, mert elegem van abból, hogy minden ételtől rosszul vagyok. Most is, amióta ettem a gyümölcsöt, azóta fáj a hasam és puffadok.

2018. júl. 23. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy atya úristen! 😧
2018. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha többet nem eszel nem lehetsz többet rosszul ételtől!
2018. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mégis meddig akarsz "böjtölni"? Amíg éhen nem halsz? Ha nem tudsz enni, annak oka van, és orvos által kell kivizsgálni.
2018. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!