Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony lány vagyok nagy...

Vékony lány vagyok nagy hassal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vékony alkatú vagyok, de az utóbbi időben felszedtem egy kis pluszt. Kb az összes felesleg az alhasamra ment, ami nagyon gáz, mert elég feltűnő. Ha eszek az is eléggé meglátszik a hasamon. Úgy nézek ki mintha egy vékony terhes nő lennék. Mivel a felesleg nem oszlott el a testemen, hanem tényleg csak a hasamra ment, ezért tényleg olyan mintha terhes lennék. Mi a leghatékonyabb módszer, ami erre jó? Diéta vagy mozgás, esetleg mindkettő? Ha valaki hasonló helyzetben volt, de sikerült eltüntetnie, akkor kérem, hogy írja le hogyan sikerült.
2018. júl. 27. 21:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen problémám van. De nekem volt olyan 1-2 hónapja hogy pár napig keveset ettem (ahhoz képest amennyit szoktam) és pár nap alatt nekem ment lejjebb a hasamból. Remélem segítettem.:)
2018. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folytasd a diètát
2018. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kardió vagy aerob, esetleg ebből is-abból is. A többiben segíthet a Google.
2018. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell fogyni, mint annak, akinek jobban oszlik el. Életmódváltás a legjobb, jó étrend, kalóriadeficit, mozgás.
2018. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét! :)
2018. júl. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!