Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti kit választanátok? Egy...

Ti kit választanátok? Egy átlagos viselkedésű, sportos, pl. úszó lányt, egy magabiztos, duci de formás lányt, vagy egy nagyon vékony, nagyszájú, de magát sokszor sajnáltató lányt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, csak kíváncsi vagyok :D

(Kort, nemet írjatok)



2018. jan. 29. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1.
2018. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kiragadtál 1-2 elemet, az ember nemcsak ennyi, ráadásul nagyon különböznek is. Erre így nem lehet mit mondani.

De a harmadikról csak negatívat írtál, az nem szimpatikus.

A túlsúly sem jön be (bár láttam már szexi kövér lányt is), ez alapján az első tűnik a befutónak a három közül. De szinte semmit nem tudok az egyikről sem a fentiek alapján. Pl. hogy mennyire szép vagy ronda az arcuk (az én ízlésem szerint), mekkora a mellük (erre nem vagyok nagyon érzékeny, de előny, ha szép és feszes, nem túl nagy, de azért nem mikroszkópikus), van-e eszük, humoruk, s még ennél is fontosabb, hogy kompatibilis-e velem az adott ember, bár nézhetjük az egyoldalú szimpátiát, node abban is vastagon benne van az összhang...


De ha a komplikálásom nem érdekel, akkor az első. S ha lenne a képben egy karcsú, nem izmos, akkor is az izmosabb a szimpatikusabb esztétikailag. Persze ezt még elronthatja negatív elemekkel.


41/N

2018. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Én egy átlagos viselkedésű, néha nagyszájú, sportos, magabiztos vékony nő vagyok.


Szóval erről ennyit. És 5 éve párkapcsolatban vagyok.


27N

2018. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ez lenne a felhozatal akkor 1.


27/N

2018. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
A 3. semmiképpen. Azt választanám akiben nagyobb az életigenlés és akivel jobban érzem magam.
2018. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát ennyi alapján nem ér semmit a válaszom, de 2
2018. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Duci 17/f
2018. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
2!
2018. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Csak a hármast neeeee!
2018. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Magabiztos duci lányt.

30F

2018. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!