Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 honap alatt mennyi feleslege...

1 honap alatt mennyi felesleges kilótol tudnék meg szabadulni?

Figyelt kérdés
165 cm es 60 kg vagyok. Ha minden nap egészségesen étkezek, rendszeresen edzek,akkor 4-5 kg lemenne?

2018. júl. 30. 23:53
 1/4 anonim válasza:
Attól függ hogy mennyit edzel. De amúgy lazán lemehet jóval több is. De gyorsfogyást általában gyors visszahízás követi.
2018. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 11 kilot fogytam 1 honap alatt csak zoldseget ettem semmi mast neha fott tojast meg reggelire tejeskave azt sosem hagytam ki 2 naponta jartam spiningre vagy erobikra ha kihagytam akkor futni mentem. Hala isten a mai napig nem jott vissza plusz kilo. De adok par tanacsot ha irsz privatban
2018. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen a 4-5 kg reális, persze csak akkor jön össze, ha megfelelően nagy a kalóriadeficited. Egészséges étrenddel és rendes edzéssel elég sok ember tart súlyt, egyesek pedig híznak is, nyilván nem automatikus a fogyás.
2018. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
Ha hamvasztanak, akkor 60 kg-t.
2018. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!