Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Suli mellett hogyan tudnék...

Suli mellett hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nyári szünetben mindig felszedek egy pár kilót, amit le is szeretnék adni később. Busszal járok suliba, reggelente valamilyen péksütit veszek, amit 10-11 óra körül eszek meg és utánna nem is vagyok éhes se szomjas. Tesiórán is oda teszem magam, amik általában elég kemények de nagyon nehezen akar így is megindulni a fogyásom. Szóval suli alatt nem is nagyon eszem, és általában olyan 14-16-17óra után szoktam hazaérni, ugye attól fugg hány oram van+ buszra várni. Amikor hazajövök akkor vacsorázok de azok se nehéz kaják ( gondolok itt a makaróni, levesek, sült krumpli rántottcsirkemellel, lecsó,stb.. kenyeret egyáltalán nem eszek) inkább hétvégén szoktunk “komolyabb” kajákat csinalni mikor itthon van a család es persze a szüleimnek is jobban van ideje rá. :) hogyan tudnék suli alatt pár kilót eldobni?

16L/ 58kg


2018. júl. 31. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyél 3-4 óránként normális minőségű ételeket. Peksutit felejtsd el, helyette csinálhatsz mondjuk teljeskiorlesu szendvicset. Olvasgass utána és menni fog. Azzal, hogy nem eszel nem fogsz normalisan fogyni
2018. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem gyakrabban kéne enned és jobb minőségű ételeket. A péksütiket felejtds el, helyette csinálj magadnak mindig szendvicset, tk kenyérből, jó minőségű felvágottal, zöldségekkel.

Az sem jó, hogy csak napi kétszer eszel, ki kéne próbálnod, hogy többször eszel, így folyamatosan "pörgeted" az anyagcserédet. Szerintem amúgy mennyiségre is keveset eszel és lehet, hogy mivel nyáron elkezdtél normálisabban enni, az egyébként éhező szervezeted gyorsan el kezdett tartalékolni. Sajnos ez ilyen. Szoktasd rá magad, hogy rendesen eszel és iszol(!) és akkor nem fogsz beraktározni, ha végre elegendő mennyiségű kajához jutsz.

2018. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Egyél rendesen, rendszeresen, ahogy írják a többiek. Amit nem értek: miért kell várni a buszra?

Indulj neki gyalog!! És akkor a napi mozgás is meg lesz ahhoz, hogy egész biztosan leadj jónéhány kilót!!!

2018. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kell várni buszra mert egy másik városban tanulok, és nem lenne lehetőségem sehogysem haza sétálni :D azért köszönöm a válaszokat! :)
2018. júl. 31. 15:53
 5/7 anonim válasza:
Én a kalóriabázissal fogytam sokat, úgyhogy csak ajánlani tudom. Miután beregisztráltál, megadod a paramétereidet, beállítod a célt, és már tudod is, mennyi kalóriát vihetsz be naponta. Az elején nehéz mindig mindent grammra pontosan bevinni, de hamar bele lehet rázódni.
2018. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolom már az is elég lenne és beindítaná a dolgot, ha a reggeli péksütit lecserélnéd, másra. Vigyél be dobozban salátát vagy zabkását különböző ízesítésben gyümölcsökkel. Üdítő helyett vizet igyál.
2018. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is simán elég lenne ha csak a kaján változtatnál...

Vagy kezdj el sportolni!

Nem kell ide diéta, vagy ilyesmi

2018. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!