Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni?

Hogyan tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
17 vagyok,kb 165 cm és 62 kg. Tanacsokat szeretnek, hogy hogy tudoklefogyni. Már nagyon zavarnak a plusz kilok és a család is piszkál érte, de legfőképpen magamért szeretnék. Viszont nem tudom hogy kezdjek bele. Terembe nem tudok járni, mert szeptembertől újra kolis leszek, itthon pedig nem tudok járni mert edesanyam szerint nem oda kell jarni ahjoz hogy lefogyjak. Kerlek, segitsetek.

2018. aug. 1. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyaloglással. Napi szinten.Eleinte kissebb távval kezd 2-3 buszmegállónyi, utána emeld +Szénhidrát, cukor elhagyás.
2018. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötletek etkezesre?
2018. aug. 1. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
csinálj sok hasizmot, ugrókötelezz, kocogj, gyalogolj, biciklizz
2018. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, ha csak kevesebbet eszel.

Számolj kalóriát, és tapasztald ki mennyitől fogysz.

Bár megjegyzem szerintem ideális a súlyod

2018. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom ezt a kaloriaszamlalos dolgot, nem ertek hozza sajnos.

Nos lehet a sulyom jo, csak a zsir nem megfelelo helyeken van. És nagyon zavar a csipomon a felesleg, es a combomon

2018. aug. 1. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:

veszel egy konyhai mérleget

Utána: [link]

Vagy megtanulsz kalóriát számolni, nem egy nagy was ist das.

2018. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne izomgyakorlatokat csinalj. Helyi zsiregetes nincs... A zsír nem tapad, csak a bőrhöz, izommal összeköttetése nincs, épp ezért nem fogsz fogyni a koncentralt izommunkatol, csak az aerob, vagy kardio edzestol. Meg persze az etkezes. Magasabb aranyban feherje, kevesebb aranyban zsir, legkevesebb pedig szenhidrat.
2018. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsonak :)
2018. aug. 21. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!