Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék egy kicsit?

Hogyan fogyhatnék egy kicsit?

Figyelt kérdés
168 cm és 85 kg vagyok. (lány) Elég meleg helyen dolgozok 3 műszakban. Bent a munkahelyen csak vizet iszok és mostanában Győri kekszet szoktam vinni aminek csak a felét tudom megenni. Ugye mindig izzadok ami ha jól tudom nem hátrány. Több, mint egy hónapja nem eszek fehér kenyeret. Inkább barna magvas kifli. Ma például csirkeszárnyakat ettem magában, kekszet, szőlőt. Valami ötlet hogyan tudnék kicsit fogyni?

2018. aug. 2. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Járj mozogni

Ne egyél kekszet

2018. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az izzadással vizet vesztesz, amit nyilván pótolsz is, mert különben kiszáradnál. A keksz nagyon rossz választás, ha fogyni akarsz. A sovány hús jó, mellé kekesz helyett zöldséget, gyümölcsöket fogyassz!
2018. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor a keksz kilőve.
2018. aug. 3. 07:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem az a baj hogy kekszet eszel.

A mennyiséggel van szerintem a gond. Ha előtte 2500kcalt ettél, akkor most olyan 2000kcal kéne a fogyáshoz.

Minden a mennyiséggen múlik, az fogyás szempontjából mindegy hogy mit eszel

2018. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis mindent ehetek csak nem nagy adagban?!
2018. aug. 3. 11:34
 6/8 anonim válasza:

Először is leszögezném, hogy nem értek hozzá, csak a saját tapasztalatomat, véleményemet írnám le.


Fogyás akkor van, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. Amikor elkezdtem a fogyókúrát elkezdtem írni, hogy hány kcal-t vittem be, akkor még nem is figyeltem a tápanyagra. Pl. ugyanúgy megettem egy muffint vagy egy szelet pizzát, de beleszámolva a napi limitbe.


Ezt a keretet én 1200kcal/nap-ra húztam be, de azóta már figyelek arra is, hogy miből mennyit viszek be (fehérje, zsír, szénhidrát.)

Ma már nem írom szigorúan, már ha ránézek valamire pontosan tudom hány kalória, fejben számolom csak. Mellette edzem is a forma miatt, de alapvetően az étkezés fogja meghatározni a fogyást.


Két éve kezdtem, 70 kilót adtam le (betegségek és némi nemtörődömség is volt abban, hogy akkora lettem. De a fogyással helyrehoztam mindent, egészséges lettem.)


Most lesznek a rekonstrukciós műtéteim, alig várom már, hogy elkezdjük.


24N

2018. aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fogyásodhoz, szép eredmény. Mit mozogtál? Futás, biciklizés esetleg?
2018. aug. 4. 09:02
 8/8 anonim válasza:

#6-os vagyok


kardio, szobabicó, gyorsgyaloglás elsősorban.

2018. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!