Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni 2-3 kg-t...

Hogy tudnék fogyni 2-3 kg-t lehetőleg egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos amióta vége a munkámnak pontosabban 3 hete,folyamatosan eszem az édességeket,gyorskajákat de csak szimplán unalomból és szeretnék újra visszaszokni normális étkezésre de sajnos elég nehéz ilyen hetek után..Titeket mi motivál abba hogy ne egyetek ilyen "moslék" kajákat? Ebbe a 3 hétbe szerintem több mint 2 kg-t híztam már.

Esetleg tudnátok nekem valami étrendet mondani?

176 cm,57 kg /L



2018. aug. 3. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

3 hét alatt két kg az komoly teljesítmény lenne. Nagyon durván kellene túlenned magad.

Meg fogsz lepődni milyen gyorsan lemegy a két kg, amint nem zabálsz.

Igyál zöld teát, mellé sok folyadékot.

Egyél kevesebb szénhidrátot. Mérsékeld a só fogyasztást. Egy hét alatt visszaáll a súlyod. Mert nagy valószínűséggel a mérleg a megkötött víz miatt mutat többet.


Az édességet pedig dugd el valahová, vagy dobd ki. Ne vegyél minden xart.

Tudom, hogy nehéz, tapasztalat. Gyorsan függő lesz az ember. De ha előre megtervezed mit eszel másnap, vagyis szigorú keretek közé zárod és gyakorolsznémi önuralmat, hogy ne menj le a boltba nasiért, akkor menni fog.


Jelenleg egyébként sincs gond a súlyoddal, de ha rákattan az ember az édességre, gyorsan, észre vétlenül szaladnak a kilók.

2018. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!