Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadás miatt lehetö leghamara...

Fogadás miatt lehetö leghamarabb hogy lehetne fogyni?

Figyelt kérdés

Pont 14napom van rá,ez idö alatt mennyit lehet ne és hogyan,hogy közbe azért ne éhezzek és birjam is?

170/63


2018. aug. 3. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha minél gyorsabban akarsz fogyni, akkor nyilván éhezned kell, ez már csak ilyen. Bár ebben az időben van, aki semmiképpen nem éhes...


De ha épeszűen akarod, nos, akkor egyél szolidan tápanyagdús, laktató ételt és eddz nagyon sokat, amennyit csak bírsz. Nem tudom, mire vagy képes s mennyi időd van rá, tegyük fel, hogy nincs sok jobb dolgod. Én bicikliznék napi sok órát, amíg bírom, utána pedig gyalogolnék, lehetőleg nem a nap közepén. Mivel futni max. 200 métert tudnék, majd spontán elégnék ebben az időben... A biciklin pedig van menetszél :D Úszni nem tudok jól s a víz jobban éhesít, de valakinek az is opció lehet.

2018. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogadás miatt ez úgy csináltam, hogy előtte rendesen beettem, közvetlen mérlegelés előtt jó sokat ittam, nem mentem el pisilni, és reggel sem voltam kakilni. Két napja csak sósat ettem, hogy jó sok vizet megkössön a szervezetem. Ez így két nap alatt négy plusz kiló a mérlegen, de nem tényleges hízás.

Azon a héten tornáztam, rengeteg zöldséget ettem, jóformán csak azon és főtt tojáson éltem.

A mérlegelés előtti két napban teljesen elhagytam a sót, hashajtót vettem be, és reggel elmentem szaunázni is, ami után már nem ittam.

Így 1-2 kiló tényleges fogyás ellenére 9 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg, mint egy héttel korábban. Kb. két perccel később màr nem, mert ittam egy jó nagy adag őszilevet, és a nyereményből elmentem pizzázni. :)

2018. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoval egy gét alatt 9kiloval mutatott kevesebbet? Nahát,ügyi vagy,jol csináltad,köszi a tippet? És gogy birtad nem voltál éhes,mégis kb hány kcalt egettél egy nap?
2018. aug. 4. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!