Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm vagyok, és 80 kiló, és...

178 cm vagyok, és 80 kiló, és nem tudok sehogy sem fogyni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

szóval, én tudom hogy 800 kalóriát nem viszek be egy nap, és mozgok is, és mégsem megy. van egy kicsi hasam, és a mellkasomon is van felesleg, a lábaim azok nagyon izmosak, de a többi részen van rajtam felesleg, és ezt látom is (persze csak ruha nélkül látható).


amit eszem egy átlagos nap:

4 virsli.

5 korpovit keksz.

1 alma.

1 cerbona müzliszelet.

orbit rágógumi cukor mentes.

és néha egy egy szelet ripsz ropsz puffasztott rasz.


amit csinálok:


naponta gyalogolok 15 kilométert megállás nélkül, hétvégente pedig biciklizem, 35-40 kilométert, szombat vasárnap. úgy érzem hogy kimegy a szememből a fény ilyenkor, meg szédülök néha, mert nincs energiám, és mégis, múltkor másnapra 20 dekát híztam ezzel az étrenddel. mi lehet a baj velem?:S mit csináljak? tavaly nyáron mégis sikerült lemennem 75 kilóra, de a rohadt karácsony alatt visszahíztam 5 kilót, és sehogy nem megy le, sőt néha 81 is vagyok:( pedig kevesebbet eszem mint tavaly. kb egy hónapja csinálom újra a fogyókúrát. mellesleg 126 kilóról fogytam le, de ez 2 éve volt. a bőröm jól bírta, nem löttyedt meg, mert mindenhol elég egyenletesen volt rajtam a zsír, és nem egy helyre koncentrálódott, és szerencsére elég széles csontozatú is vagyok! Tanácsok?


fiú


2010. jún. 20. 00:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
elírtam, Puffasztott rízs akart lenni!
2010. jún. 20. 00:42
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés! Egyél sok fehér húst és zöldséget. A korpovit keksz és társai mellé nyugodtan ehetsz valami tartalmasabbat. Rostot alig viszel be. Fehérjét is.

Egyébként leírtak alapján nagyon is rendben lehetsz. Sokkal férfiasabbak a szélesebb srácok. A lányoknak is bejön:)

Inkább próbálj egy kicsit formásodni, fekvőtámasz és társaik. De mondom, szerintem minden ok veled, az adatok alapján:)

18/l

2010. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
irány a kondi, egy normális edzéstervel, és normális étrendel...norbit,a mama kiskegyed, meg mittomén milyen szarlapjait felejtsd el...
2010. jún. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ilyen norbi féle hülyeségeket sosem csináltam, mert baromság és nem használ.sajnos emelni nem tudok, mert gerinc srévre hajlamos vagyok, és nem kockáztatom meg hogy kijöjjön, mert akkor nagy gáz van. esetleg olyan edzés kéne, ami kíméli a hátat, de ilyen sajnos nem igen van.
2010. jún. 20. 03:46
 5/17 anonim válasza:
100%
Ne merjél fogyni!! Miért akarsz? Ez a súly-magasság arány egy fiúnál tökéletes! Édes istenem!! 126 kg az igen, sok, de sztem itt nyugodtan meg is állhatsz! Sztem nem férfias ha egy pasi 60-70 kg, ráadásul te magas is vagy. Esetleg ha ennyire nincs önbizalmad, hogy ezzel nem elégedsz meg, amit elértél, akkor gyúrj, izmosodj egy kicsit, de fogyni ne fogyj!
2010. jún. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
áh, kössz 85% os, de a testömeg index szerint már túlvagyok a normális arányon, sajnos.
2010. jún. 20. 04:04
 7/17 anonim ***** válasza:

185cm/80 kilóval én is kövérnek látom magamat, meg más szerint is az vagyok (ruha nélkül).


Én is 125-ről fogytam le, szerintem neked is az lenne a megoldás, hogy nekiállsz valahogy izmosítani, és közben / vagy utána eltűnne a maradék zsír. Biztos van valami olyan gyakorlat, ami kíméli a gerincet.


Több fehérjét kéne még enned.

2010. jún. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Több fehérje, halkonzerv vagy csirkemell filé, és a zöldségek hol maradnak? Biztos van egy-két vitaminhiányod is! És a sok gyaloglás-biciklizés mellett szépen leépült az izomzatod, így nem csoda, ha nem használsz fel annyi energiát! Súlyzózz egy kicsit, valami hozzád illő méretű súlyokkal, amikből mondjuk egyszerre gyakorlatonként olyan 8-10-et tudsz megcsinálni, 3-as szériákban. Építs egy kis izmot, mert az égeti el a bevitt energiát.
2010. jún. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

NE egyél 12 hétig:


1.semmilyen gabona származékot(kenyér, kifli, tészta, rizs,gabonapehely, korpovit stb)

2.semmilyen hüvelyest(szója, borsó stb)

általában ne egyél olyan szénhidrátokat amelyeknek magas a glikémiás indexe.

3. és tejet sem!


A 7 kg fogyás garantált.


MINDEN MÁST EHETSZ AKÁR SZALONNÁT is!

2010. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
azért nem fogysz, mert koplalsz, és a szervezeted raktároz!
2010. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!