Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tej mennyire megengedett...

A tej mennyire megengedett fogyókúra/diéta alatt?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt hallottam, hogy lassítja a fogyást, meg több ismerősöm is, fogyása során a rendes tej helyett növényi tejre váltott. Most hogy jobban utánaolvastam, azt írtak, hogy ez hülyeség. Akkor mi az igazság?

2018. aug. 4. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Finom a tej.
2018. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem literszámra iszod, akkor semmit sem befolyásol.

Ezt is lehet, mint mindent, mértékkel.

A növényi tej meg több, mint 90 %-ban víz. Biztos nagyon egészséges. Vajon mennyi mindent kell beletenni, hogy legalább ránézésre tejnek tűnjön?

2018. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

A tehéntej meg több, mint 96%-ban víz.

Ez mire érv?

Van fogalmad róla mi az a növényi tej?

Ha nincs, minek böffentesz bele a témába?

2018. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1dl 1,5%-os tehén tejben 44kcal van. Nyilván ha megiszol belőle egy litert akkor az már 440kcal ami rengeteg ahoz képest hogy 440kcal-t be is viheted a szervezetedbe szilárd ételként amitől jól laksz. Mert ugye egy liter tejtől nem igen laksz jól.


Nem a tej, nem a csoki, nem a csülök, nem a kenyér hízlal hanem a kalória többlet miért nem lehet már végre ezt felfogni?????? Mi olyan bonyolult ezen??????

2018. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3: Olvasd el a dobozán az összetevőket. Ilyen egyszerű.
2018. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
#5: Tehát bullshiten kívül nincs másod?
2018. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokféle fogyókúra van. Kinek megengedi a diétája a tejet, kinek nem.

Ha megiszol egy csomó tejet, ami hozza a kalóriát, de mondjuk téged nem laktat, akkor lassítja a fogyást, persze.

De ha belepasszintod a napodba (makrók, tápanyagok, jóllakás, élvezet, nem kavar be semmibe) s te jól érzed magad tejjel, akkor ugyanúgy fogyhatsz így is.

2018. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Úgy úgy. Igyad csak a baktériumokat és a gennyet! Remelem te is a pokolba kerulsz mint minden mas nem vegan!
2018. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8-as!

Nem ilyen választ vártam, és sajnálom, hogy energiát fektettél arra, hogy nekem válaszolsz. Normális kérdést tettem fel, normális válaszra várva..

2018. aug. 5. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én diétámban egyáltalán nem. Hatalmas luxus ennyi kalóriát bevinni folyadékkal. Én helyette édesítetlen mandulatejet szoktam inni nagy ritkán, de szerencsére alapból sem szeeretem túlzottan a tejet.
2018. aug. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!