Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stagnál a súlyom. Hogyan...

Stagnál a súlyom. Hogyan tudnék újra fogyni?

Figyelt kérdés
158 cm vagyok és 4 hónap alatt lefogytam 80 kg-ról 67 kg-re. Ez még a magasságomhoz mindig sok, de 3 hónapja nem mozdult semerre a súlyom, hiába tartom továbbra is a diétát és a rendszeres mozgást. Tippek? Tanácsok? Hasonló tapasztalatok?

2018. aug. 5. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónapig stagnáltam, aztán nyaralni mentünk, ahol mértékletesen (!) mindig svédasztali, természetesen egészséges kajákat ettem. De azok akkor sem voltak kifejezetten diétásak. Plusz mellé futottam heti háromról ötre. Hazajöttem,mínusz két kiló. Emelj kicsit a kalórián és a sporton egyaránt.
2018. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csalónap, nálam bevált. Akár 2 nap is.
2018. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szyjjasztok!:) válasza:
Szia, szerintem az van, hogy minél többet fogysz, annál intenzívebben kell edzened. Futni úszni és hasonlók, de gondolom ezt tudod. Gondolj bele, hogy például egy 160 kilós ember, meg az olyanok akik mozogni se tudnak már, elég nekik annyi hogy felüljenek aztán fogynak 10 kilót. De viccet félretéve, többet kell mozogni, tudom, hogy ez megterhelő számodra, kicsit többet mindig és kitartónak lenni, de ahhoz, hogy tartsd a fogyást és ne stagnálj. Az eddigi diétával és sportolással is eredményes a fogyás, csak ki tudja mikor érsz el addig a szintig, hogy neked az megfeleljen. Tehát próbálj meg keményebben edzeni.
2018. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!