Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízok? Min kellene...

Mitől hízok? Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Rengeteget izzadok, ami nem kifejezetten sportból fakad, hanem házfelújítás, építkezés, stb. Azt hiszem ez felér egy minimum közepes teljesítményű sporttal.

Ez minden nap szinte.


Ha elkezdek diétázni, akkor mennek le a kilók. Ha viszont csak normálisan ennék, akkor már egyből semmi fogyás.


Mindig is kövérkés voltam, tudom, hogy erre vagyok hajlamos, de muszáj megpusztulnom, ahhoz hogy visszafogyjak valami emberi testre?


Igazságtalan, hogy nem zabálok annyit és mégis hízok.


120 kg 176 cm és 29 éves vagyok, fiú


2018. aug. 5. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valósznűleg ami nálad normális étkezés, az egyáltalán nem az :) Elvégre a diétázás működik. Át kll szoknod egy egészségesebb étrendre.


Illetve belejátszhat még a korod is, kb. ekkortájt kezd lassulni az anyagcsere, rám is feljött ekkoriban 20 kg egy pillanat alatt.

2018. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, egyrészt a korod miatt adódóan már nehezebben mennek le a kilók. Plusz az se a legjobb. Kezdj kalóriát számolni. Van egy kalóriakalkulátor, ami kiszámolja, hogy mennyi a maximum, amit megehetsz ezzel a súllyal és magassággal. Ha drasztikusan leviszed a kalóriát, az se segít, mert a szervezeted még jobban raktározni kezd. És igen, el kell kezdened sportolni valamit, ami nem az, amit leírtál. Az is éget kalórát, nem azt mondom, de nem elég. És nem lehet egyenértékbe hozni egy közepes teljesítményű sporttal, bármennyire is úgy érzed. Plusz szokj le a sörről, és a legtöbb alkoholról. Száraz vörösbor amit ihatsz legfeljebb. Azt se minden nap.
2018. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az izzadás nem számít, az csak a test hűtésére szolgál, zsírt nem vesztesz miatta.


Mi a normális étkezés? Rengetegen nevezek így a sajátjukat, pedig nem a testük igényei szerint esznek, sokan rendszeresen túleszik magukat, mert nekik az a normális.

2018. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nem zabálok annyit?
2018. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az izzadás nem fogyaszt. A fárasztó, de nem kemény munka sem, sajna. Ha tényleg keményebb munkákat végzel, az persze éget kalóriát, csak ugye, visszaeszed...


A legtöbb ember így van ezzel, ha normálisan eszik, nem fogy (sőt akár hízik). Persze kinek mi a normális.


Konkrétan mennyit eszel? Sajna simán van az úgy, hogy azt érzed, alig eszel, de alig fogysz vele. Bizonyos ételek pedig igazán meglepőek. Alig kóstolod meg őket (a saját szemszögedből), az éhséged nem kisebb s már sokszáz kcalnál jársz annál az egy étkezésnél. Nekem sokszor volt ilyen.

2018. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!