Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kene...

Szerintetek mennyit kene fogynom? És sikerulhet ha igen menni ido allat? Magam nagyon udoritonak tartom. Keveset eszek pedig. Csak sajnos hasra hizok

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. júl. 11. 17:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

56 kilo vagyok es 18 evees 160cm magas

L

2018. júl. 11. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi, de ha nem írod, hogy mennyi idős vagy azt hiszem, hogy baba után akarsz lefogyni. Gondolom ez nem így van. Szerintem van a hasadon kb.5 kiló, de nehezen hiszen el, hogy ilyen pocakkal csak 56 kiló vagy, valószínűleg máshol is van felesleged.
2018. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mashol nincs csak a hasamon es a csipomon van

Nem haragszok tisztaba vagyok vele hogy hogyan nezki

2018. júl. 11. 18:52
 4/11 A kérdező kommentje:

56 kilovagyok

Le mertem magam

2018. júl. 11. 18:53
 5/11 anonim ***** válasza:
A fogyás lassú folyamat. Főleg kevés izommal. Sportolj és táplálkozz megfelelően!
2018. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sikerülhet persze, de inkább mozgással. de amúgy én olyanként aki meg hason alulra hízik csak, narancsbőrrel meg 0 mellel azt mondom hogy neked könnyebb a helyzeted. én telóra töltögettem le ilyen edzésprogramokat, otthon is megcsinálhatod és nem olyan nehéz. meg cukrot próbálj meg egyáltalán nem enni. az rosszabb mintha zsírost ennél.
2018. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem van mellem nem is kicsi

Nem is lenne baj az alakomal csak ahasam tonkre tesz mindent :D

2018. júl. 11. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Na igen, 5 kilót szerintem is, így már teljesen más a helyzet, ne haragudj de tényleg van egy kis hasad, nem extrém nagy, nincs vele semmi baj de azért ez már túlsúlyos kategória.

1500kcalt egyél és szerintem nyár végére lemegy, de ha nem akkor sincs semmi baj, akkor ősz végére, és nem árt ha mozogsz is valamit.

Sok sikert!

2018. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bécsi diétát ajánlom, könnyen tartható, én anno 10 kilót leadtam vele, két hét alatt, koplalás nélkül :) Emellett sok felülés, hasprés, és pár hét múlva szuper alakod lesz ^^
2018. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

2 het alatt 10kilo? Hogyan :DD

Szerintem ilyen nincs

2018. júl. 13. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!