Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen laktató italok vannak?

Milyen laktató italok vannak?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen diéta, mégis ebbe a kategóriába illik legjobban talán.

Nem gondolok különlegességekre, pl. a kakaó is elég laktató szerintem, de másokat is szeretnék kipróbálni. Nem akarok konkrétan fogyni, de kevesebbet enni jó lenne. Ezért kellenek laktató italok.



2018. aug. 6. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon rostos gyümölcslevek; nekem a tejeskávé is ilyen főleg ha zsírosabb a tej amit használsz.
2018. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle turmixok.

Gyümölcsök, joghurt, tej. Vagy vízzel/gyümölcslével is lehet hígítani.

2018. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meleg viz
2018. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zöldségturmix, gyümölcsturmix. A lehetőségek tárháza végtelen.
2018. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leves! Sokkal jobb, mint a gyumolcsbol keszult italok, mert ugyanugy rostos, de sokkal kevesebb a kaloria. Persze otthonira gondolok, nem bolti zacskosra.
2018. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A zsírtej nem rossz, mivel van benne tojás is. Akármilyen tartalmasra össze lehet hozni, én azért nem dobom bele a zsírt dekaszámra, így nekem csak egy könnyed kis ital volt a rendes étkezés előtt (ma már ritkán iszom, sokkal jobban laktat s tovább tart a szilárd étel. csak akkor iszom ilyesmit, ha nincs étvágyam, nem bírok enni, de kalória, ugye, kell).

Tojástejnek is nevezik, alapból tojássárgája, zsír, víz, fűszerek. Szerintem szuper jó passzírozott paradicsommal és zöldfűszerrel, nekem ez a paradicsomleves :)


A cukros italok engem csak éhesebbé s enerválttá tesznek, de nyilván nem vagyunk egyformák, azokba is fér elég sok kalória, csak sajna az általában legkevésbé laktató makrotápanyagból, s a vércukrot is megdobja.

2018. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sör.
2018. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a sörtől éhes leszek

Egyébként a joghurtital is jó, magadnak is tudsz csinálni gyümölcsökből és natúr joghurtból

A leves is jó, folyadék, kevés kalória de nagyon jól laktat, esetleg lehet bele répát, gombát, stb. főzni és úgy még laktatóbb

2018. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!