Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne nekem az ideális...

Mennyi lenne nekem az ideális testsúly? 158cm.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Több oldalon is láttam sokféle dolgot ezzel kapcsolatban de nem igazán tudtam kiigazodni rajtuk.

158 cm vagyok és 70kg.

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy ez még nem az ideális testsúlyom de 110kg-ról indultam és nincs megállás :)

Olvastam egy helyen hogy a testmagásság +/- 10 a normál tartomány tehát az én esetemben: 48-68 kg

Nem tudom ez mennyire igaz.. segítséget kérnék, köszönöm!!

20/NŐ



2018. aug. 7. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Látatlanban 50 kg-t mondanék.

De sok függ a testalkattól.

Ha valaki sportosabb, izmosabb, az több kilóval is kinézhet vékonyabbnak, mint egy kevesebb kilós.

Szerintem csak csináld tovább és majd látni fogod. Ne a kilókat nézd feltétlenül, hanem, hogy milyen lett az alakod, formád.

Ügyes vagy egyébként nagyon! Csak így tovább! Már most is biztosan ezerszer jobban nézel ki, mint 110 kilósan.

2018. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Számold ki, hogy milyen testsúlyal lenne normális keretek között a BMId.


Amúgy lényegtelen a testsúly. Azt nézd, hogy hogy nézel ki.


Én 180 cmvel és 90kgmal tökéletesen érzem magamat, mert van rajtam izom..., de ha valakin nincs és úgy 90kg akkor ott nagy bajok vannak.


Ne nézd a kilókat. Úgy sem számít...

2018. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!