Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 centihez mennyi a maximum...

160 centihez mennyi a maximum súly?

Figyelt kérdés
Mármint mettől számít kevésnek, és mennyitől számít már elhízásnak? 58 kg ehhez, már elhízásnak minősül?
2018. aug. 8. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
42,5
2018. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az attól is függ hogy inkább izmosabb vagy vagy pedig zsíros (az izom nehezebb a zsírnál szóval egy fitt ember is lehet annyi kiló amennyi egy elhízott)

De szerintem az az 58 kiló egész jó

Én 165 centi vagyok 55-60 kiló között.

Meg az a jó van mit fogni az emberen ;)

2018. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 54, maximum (ez elég változó) lehet akár 75 kg is, mégis tök jól néz ki, v. több is. Változó!!
2018. aug. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, nőről van szó (férfi jóval többel is lehet atomszálkás, ha kigyúrja magát). Ezt így nehéz megmondani, nyilván sokat számít az izomtömeg s valamit a testalkat is. 58 kiló már általában jelent némi felesleget, de pár pluszkiló sem esztétikailag, sem egészségileg nem feltétlenül gond. Viszont lehet az ember izomsorvadt is, sok hájjal...

Érdemesebb tükörbe nézni vagy testzsírt mérni, ez a két szám még nem sokat mond.

2018. aug. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

"58 kg ehhez, már elhízásnak minősül?"

A megadott infóid alapján igen, az ideális 57,83 kg lenne.

2018. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te, mit jelent az, hogy elhízott? Én 156 centihez 53 kiló vagyok, a 160/58 ennél talán picivel több. De ha van rajtad másfél kiló felesleg, az nem elhízás. Mondjuk nem írtad, hány éves vagy. Az ember magából indul ki, így azt gondolnám, felnőtt. Ha csak 12 éves vagy, akkor az 58 is sok lehet.
2018. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!