Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hatása van...

Szerintetek milyen hatása van annak, ha valaki napi 2-3dl whiskeyt megiszik éhgyomorra, és utána esetleg késöbb eszik valami nagyon keveset? Valaki tudott igy fogyni?

Figyelt kérdés
Az alkoholról sokan azt mondják, hogy hizlal, de szerintem az ugy lehetséges, hogy amellé összezabálnak mindent. De ha valaki tényleg csak egy pohár piát iszik amitöl kissé lenyugszik, és emellé nem eszik rendesen, akkor ez még fogyaszt is nem? Pl. Én mikor berúgok, olyan jól érzem magam, hogy eszembe se jutna enni! Persze vizet azt innék rendesen!

2018. aug. 10. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csináld így...
2018. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem lenne elég csak simán kalóriadeficitben maradni ??

Ekkora marhaságot

2018. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Alkoholfüggő lehet idővel.

Na meg normális ember nem töménnyel kezdi a napjait.

Elkerülnélek messziről, ha az ismerősöm lennél.

2018. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hatása: Munkahelyed nem lesz, részegeket sehol nem vesznek fel, vezetni se tudsz majd, szóval egész nap otthon leszel egyedül, mert ilyen embernek társa sincs, és magányodban zabálni fogsz.
2018. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi erővel legyél alkoholista, nagyapám az volt, és vasággyal nyomott 40 kilót felnőtt férfi létére, mert a kaja nem kellett, csak a borocska, de az mindig.

Sok szerencsét.

2018. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha 3 decit akarsz lehúzni éhgyomorra, akkor már előtte hivd ki a mentőt, mert utána már nem leszel képes rá. Ez ugyanis kemény alkoholmérgezés még egy veterán alkesznál is. Sok sikert!
2018. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol valóban nem hizlal, én sem szoktam volt enni, amikor ittam, de azért 2-3 dl whisky rendszeresen az már az egészségtudatosságomon se menne át, az egészség pedig szerintem fontosabb még a megfelelő súlynál is (bár ezek össze is függnek valamelyest).


Igen, vannak alig evő, vékony alkeszek, de azért nem lenne jó őket követni.

2018. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!