Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát és edzéstervet...

Milyen diétát és edzéstervet kell követnem ahhoz, hogy olyan alakom legyen mint Kristen Hanchernek?

Figyelt kérdés
Am 163 cm magas vagyok és 55 kg
2018. aug. 15. 21:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintd ezt tényleg le fogja ide írni valaki?Szerinted minek tanulnak az emberek sportot az egyetemen?Szerinted minek létezik olyan állás, h személyi edző?Ha ezt így látatlanba le lehetne ide írni, ez a szakna nem létezne.Egyébként az ő alakjának az eléréséhez egy jó plasztikai sebészre van szükség és ennyi.Persze most láttam éltemben először ezt lányt de a műmellein és mű száján kívül én semmit nem láttam rajta.O.o
2018. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kristen Hancher egy hatalmas catfish. Tele photoshoppolja a képeit, írd csak be, hogy without photo shop és meg fogsz lepődni. SENKINEK SINCSEN természetesen olyan irreálisan apró dereka.
2019. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!