Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiásoknál ha valaki...

Az anorexiásoknál ha valaki már nagyon sováy infuzion keresztűl adagolják a kaját! De ott mit adnak be valamilyem szert vagy rendes ételt összepépesítve?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 10:53
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Minden tápanyagot olyan formában, ami egyből már hasznosulni tud. Pl.: a fehérje aminosavakból áll, arra bontod le, így ha azt kapod egyenest a véredbe, már nem kell tovább bontogatni, azonnal lehet hasznosítani.
2018. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pépesített kaját vénába? Jesszus! 😯
2018. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂neee... Hallod turmix bundáskenyeret tolnak a vénájába..tejjel.
2018. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A 'pépesített étel' nem kerül beadásra. Tápszerek vannak, kis üvegben veszik meg, és szondát vezetik le a beteg/gyenge, enni nem tudók gyomrába. Gondolom az anorexiások is kaphatnak ilyet, de én csak nagyon idős embereknél láttam. Az infúzió egy oldat, ami nem ételt tartalmaz, hanem nagyrészt vizet, kisebb részt pl sót. Ezt úgy adagolják, hogy figyelembe veszik a sejtek működését, hogy azok semmilyen formában ne károsodjanak(egyensúlyi értékek fenntartására törekszenek).
2018. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*szondán, részben
2018. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Te drága istenem. Régen jártam általánosba, most már nem tanítanak biológiát?
2018. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!