Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai menümről mit gondoltok?

A mai menümről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

reggeli: egy közepes muffin

tízórai: 2-3 szem alma

ebéd: egy tányér zöldborsóleves

uzsonna: 2-3 szem alma

vacsi: 2 db répa, és mivel anyuék kakaspörköltet készítettek burgonyával, ezért csak husit ettem belőle

vélemény?


2010. jún. 20. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha ettél volna pörköltet krumplival, meg még valami kaját ma, nem is lenne rossz, de ez döbbenet kevés...kivéve, ha 8 éves vagy és 30 kg
2010. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
no comment....kevés...
2010. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
döbbenet hogy folyamatosan jönnek ide a kérdések: "túl soikat ettem?" aztán mikor megnézem, azt látom hogy egész nap kb. annyit evett az illető mint amennyit én szoktam ebédelni... te legalább ettél gyümölcsöt meg húst, nem műanyag sz@rokat mint a többiek de még így is nagyon kevés. :(
2010. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
viszont azt nem vagyok képes felfogni, h miért érzem azt mégis h sok?! h nem lett volna szabad? meg amikor arról van szó h együnk, egyszerűen nem merek többet enni! borzalom...
2010. jún. 20. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:

azért érzed soknak, mert beteg vagy: anorexiás vagy legalábbis nagyon afelé tartasz :S


egyáltalán hány éves vagy, milyen magas és hány kg?

2010. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 160cm 52kg
2010. jún. 20. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
úristen és hová akarsz fogyni????????? már most is sovány vagy...sürgősen kezdj el normálisan enni + némi sport...ha egyedül nem megy, kérj orvosi segítséget
2010. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

52 kiló???

remélem nem akarsz fogyni. abnormális amit magaddal művelsz. a legkisebb szellő el fog fújni, és a legkisebb nátha is az ágyhozköt.

lehet, hogy jó alakot akarsz, de ez már rémesen sovány... menj el valami pszihológushoz ezzel. hidd el nem szekálásból mondom, de baj van a felfogásodfdal. 52 kiló írtó kevés. legalább a 62-őt érnéd el. az olyan átlagos.

2010. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

már nemazért. de szerintem meg nem kevés, hanem PONT JÓ! 160 cm-hez 52 kg tökéletes (főleg ha jól oszlik el)

barátnőm 162cm, 47kg.. na ő mint egy csontváz. undorító, kivannak a bordái, gerince, lapockái, melle meg semmi :S

szerintem fogadd el magad így, mozogj, és egyél normálisan, ésszel :) 16/L

2010. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na a 160 centimhez a 62 kg az sok lenne akárhogy is nézem (lány vagyok, mondjuk ha jól sejtem ezt sejtettétek...)
2010. jún. 20. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!