Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai menümről?

Mit gondoltok a mai menümről?

Figyelt kérdés

reggeli - kis tál fahéjas zabkása(pici cukor:/)(kb 2 kis marék zabkása plusz kb 1,5 dl tej), 2 marék sósmogyoró

tízórai - 1 zöldalma

ebéd - joghurtos túró friss gyümölcscsel (megint pici cukor is volt benne :/)

uzsonna - 1 zöldalma

vacsora - 1 pár virsli, egy paradicsom, egy paprika és egy csésze (kb 2 dl) zöldségleves, és egy marék epres müzli


ez milyen? Nagyon sok ez a cukor? Mert csak édesen szeretem, viszont azt olvastam, hogy az édesítő megemeli a vércukrot, de mégsincs cukor v mi, szóval nem egészséges..


2009. nov. 6. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó, mert eléggé kiegyensúlyozott, végre a sok eddig olvasottal ellentétben megvan benne a szükséges zöldség-gyümölcs és van gabona is, meg fehérje, tejtermék. Én a sós mogyorót száműzném, de legalábbis a sót. Nem tudom, miért akarsz fogyni, de ez szerintem nagyon kalóriaszegény. Az a pici cukor szerintem belefér, ha ez örömet okoz. És virsliből jó minőségűt vegyél, illetve sovány húst, halat. A napi 5 étkezés is jó, hogy ne éhezz és ne ingadozzon a vérukorszinted.
2009. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és most este becsúszott még egy epres activia és még 2 marék müzli..
2009. nov. 7. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A mogyorót hagyd el, és iktass be párolt zöldségeket ebédre hallal és csirkemellel, mert ebben a menüben csak hideg kaják szerepelnek. A cukor helyett használj pici mézet, vagy barnacukrot. A zöldséglevest inkább ebédre javasolnám. Arra figyelj, hogy sok folyadékot igyál, lehetőleg szénsavmentes ásványvizet és este 6 után már ne egyél.
2009. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal az epres aktiviával meg két marék müzlivel, egyszerűen éhes vagy. Számold ki a kalóriát, de ez a leírt napi menü nem lehet sokkal több mint ezer. Mért akarsz fogyókúrázni és mért ilyen gyorsan? Ugye nem egy 50 kilós tinilány vagy, aki mindenáron 45 akar lenni?

első

2009. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!