Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni?

Hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Mostanában rohamosan kezdek fogyni ami tok jó csak utalok enni meg stb...egyszerűen undorodom a kajatol és ugye lefogyok de néha már rosszul leszek ettől....

Hogy tudnék úgy lefogyni h ne legyen mimdenem ilyen logos megy ilyenek?

Am 178 cm vagyok és 63 kg



2018. aug. 18. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Először kell egy pszichológus,hogy rendbe legyél fejben. A feszes testhez meg edzeni kell meg jól kajálni.
2018. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem akarok bunkó lenni, tényleg nem, de...szerintem neked erős testképzavarod van, de az is lehet, hogy anorexiában szenvedsz, csak nincs róla tudomásod. Olyan magas vagyok mint te, szóval hidd el, nem okoskodom. Neked inkább hízni kéne, DE nem feltétlen egészségtelen szemetekből, fogyassz inkább kevesebb kalóriatartalmú dolgokat, igyál napi 2 liter vizet, felejtsd el a cukrokat, és edzz.
2018. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!