Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg téglala...

Szerintetek ez tényleg téglalap alkat?

Figyelt kérdés

Eddig nem éreztem, hogy alaktalan lennék, csak a lábammal, combjaimmal nem voltam megelégedve, mert aránytalanul vastagok. Rákerestem kalkulátorokra, hogy mennyi lehet mégis a felesleg és a legtöbb oldal szerint "banán" vagy "téglalap" alkatom van, ami azt jelenti, hogy a derékbőségem túl közel áll a csípőmérethez. Derékból már nem tudok fogyni, mert a felsőtestem már csak csont és bőr. Egész életemben megkaptam, hogy túl vastagok a lábaim, nagy a fenekem stb, de ezek szerint mégse? Mi baj van velem?


Méreteim:

Magasság: 161 cm

Súly: 47,7 kg

Mellbőség: 82 cm

Váll: 86 cm

Derék: 63 cm

Csípő: 86 cm


Ti mit javasoltok? Mire edzenétek? Fogyjak lábból vagy tényleg ennyire alaktalan vagyok már most? (A fogyást természetesen edzéssel, nem éhezéssel értem, mert a súlyommal nincs semmi bajom!)


2018. aug. 19. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A csontozatodat nem fogod tudni lefogyasztani, megváltoztatni. Mivel amúgy is sovány vagy, így elképzelhető, hogy deszka típusú vagy. Ezt akkor mondják valakire aki idomtalanul sovány, és csak a csontjai látszanak.
2018. aug. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Soványnak még nem nevezett senki, nem is tűnök annak. Mikor duci voltam, kimondottan homokóra alkatom volt, ezért is lepődtem meg, hogy 23 centi különbség a derék és csípő között ennyire elhanyagolható. Én nem ilyennek látom magam, de elgondolkodtam, hogy mások számára vajon tényleg deszka hatást keltek-e. Illetve ha igen, derékból fogyni már nem tudok, így a logika szerint csípőre kéne híznom, ami miatt már eleve szekálnak, hogy széles?? Nem értem, de gondoltam a többség véleménye majd dönt, úgyis ízlés kérdése nagyrészt...
2018. aug. 19. 02:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Képet...
2018. aug. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így azért elég nehéz megmondani. Könnyebb lenne kép alapján.
2018. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

"Derékból már nem tudok fogyni, mert a felsőtestem már csak csont és bőr.

Magasság: 161 cm

Súly: 47,7 kg

...

a súlyommal nincs semmi bajom!"


Anorexiás vagy, az a bajod. Ha nem, akkor bulimiás, ezt már te tudod.


"tényleg ennyire alaktalan vagyok már most?" - Igen. Kezdjél el hízni, akkor lesz szép alakod. Így csak egyre laposabb.


"Ti mit javasoltok?" - Hogy fordulj pszichiáterhez minél előbb, és azt tedd, amit ő mond!

2018. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

"Én nem ilyennek látom magam"


Testképzavar.

2018. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
161 cm magassághoz a 47 kiló bizony kóros soványság kategória. Testkép zavarod van. Én is 161 cm magas vagyok, 65 kiló, és pont így jó. Rám senki nem mondja, hogy deszka, mert van seggem, mellem..
2018. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondanám akkor, hogy nem vagyok semmilyen diétán, 12 óra állómunka és cipekedés mellett nem is tudnék annyit zabálni, hogy hízzak. :D Alakformálásra vonatkozott a kérdés. Aki kért képet, annak küldten privátban és eddig senki nem mondta, hogy sovány lennék. :)
2018. aug. 19. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
A testalkat az testalkat, változtatni nem lehet rajta, csak kihozni belőle a legtöbbet.
2018. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!