Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176cm/60kg 19/N vagyok,...

176cm/60kg 19/N vagyok, érdekelt a kalóriaszámlálás és egy hónapig vezettem a táblázatot. Elvileg 1700kcalt égetem alapjáraton?

Figyelt kérdés
Van hogy 3000kcalt megeszem nem túl jó fehérje aránnyal. 1500kcal-al fogytam 5kg-ot viszont 3000kcalnál sem tapasztaltam hízást. Nem szoktam keveset enni, de már figyelek az arányokra és apasztom le a cukrot. Nálam kevésbé jól hasznosul a ch?

2018. márc. 30. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is pont ugyanez volt.

Egyébként neked nagyon jó a súlyod, nem kell variálni vele.

Jó, ha odafigyelsz h mit eszel de nem muszáj szigorúan nézni.

2018. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy volt?

Egyébként köszönöm a hasznos válaszod

2018. márc. 30. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
1800-2000 kalóriára lehet szükséged egy nap, ha nem nemsokat mozogsz. Napi 3000 kalóriával biztos a hízás. Ha legalább egy hónapig tart a kísérlet, tapasztalni fogod.
2018. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznosul, csak olyan vagy, mint én, több bevitelnél begyorsul az anyagcsere (sok ilyen ember van). 2000 kcal volt a kalóriaigényem, azzal tartottam súlyt már rég, amikor egy hónapig 3000 kcalt ettem. Nem híztam semmit. Évtizedekig masszívan túlettem magam (nem számoltam, de a mai táplálkozásommal összehasonlítva igencsak sok volt) és évi 1 kiló jött fel végig, akár ötvenpár kiló, akár 80 kg voltam épp.
2018. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!