Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vízkúráról...

Mi a véleményetek a vízkúráról? Valakinek van valami tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi a dolog, hogy minden nap felkeléskor megiszol éhgyomorra 4-6 pohár vizet, majd utána csak 1 óra múlva eszel. Ugyanezt lefekvéskor csak ugye azután már nem eszünk.

Állítólag nagyon jó hatása vannak. Valaki próbálta már?


2018. aug. 19. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki az, aki meg tud inni bármikor 4-6 pohár vizet? Vagy mekkora az a pohár? 1dl-es?
2018. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Biztos hidratált leszel.

De mi köze van ennek a fogyókúrához?

2018. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi ebben a vízkúra? Felkelsz és iszol, ezt azért sokan megjátsszuk, igaz, a többségünk nem ekkora mennyiségben, ennyit este szoktam inni egyszerre, délelőtt nem. Nem kívánom, úgyhogy jó nem lehet, bár ártani sem árt.

Kizárt, hogy jó hatása legyen a rendes, csak nem ennyire hirtelen hidratálással szemben... Ha beviszed a szükséges vizet a nap folyamán, az is remek, legalább nem feszül a hasad már reggel a víztől. Tuti sokan ezután 1 órával nem is tudnának enni (én simán, de amiket hallok emberektől, vannak pici gyomrúak, akiknek a természetes gyomortágulással baj lehet - vagy csak üresebb gyomorral tudnak enni).

2018. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

(A fogyókúrához semmi köze, átrakták ide a kérdésem.)

Tudom, hogy napi 2 litert alapból meg kéne inni egy nap és szerintem is kizárt, hogy meg tudjak inni 6 pohár vizet egyhuzamban. De annyi “csodatörténetet” olvastam róla, hogy gondoltam, itt is megkérdezem, hátha valaki csinálta már. Csak kíváncsi vagyok.

2018. aug. 19. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit utánaolvastam, nekem a poharak 3 decisnek számítanak, konkrétan 1,5 l vizet nem tudnék meginni. Olyat hallottam viszont, hogy fél literrel csinálták, az még emberbarát mennyiség, ezért gondoltam, hogy 4-6 dl-ről van szó inkább.
2018. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre fél liter víz a feldolgozható, felesleges többet inni húzóra, sőt káros is lehet. A napi vízigényünket a nap folyamán kell kielégítenünk nem egyszerre, az csak áthalad az emberen, kimos sok ásványi anyagot, leterheli a veséket.


Esti nagy ivászat pedig rossz alvást jelent, minél fiatalabb valaki, annál hamarabb riad majd fel arra, hogy a mosdóba kell rohannia.

2018. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég nagy baromságnak tűnik a dolog és semmi értelmét nem látom.

Egy nagy pohár víz nyilván jót tehet reggel és este, de túlzásba vinni nem kell.

2018. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még olvassa valaki. Én csináltam, ugyan nem ekkora mennyiséggel (egy poharat amúgy kb 160 ml nek kell számolni) reggel 3*2 deci, este is ennyi meg van még olyan szabálya hogy pl evés után egy óráig nem szabad inni max forró levest vagy meleg vizet.


Nekem baromi lassú volt az anyagcserém, emiatt hiába ettem egészségesen és kevesebbet, nem akart beindulni a fogyás. Amikor bevezettem ezt a módszert akkor végre beindult. Jót tett a bőrömnek és a hajamnak is. :)

2019. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!