Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki akinek van ebben...

Valaki akinek van ebben tapasztalata, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Rólam annyit hogy, 16 éves vagyok, lány, 165cm és 63kg.

Nagyon zavar a súlyom meg ahogy kinézek..Csomószor elkezdtem fogyózni de valahogy sosem tudtam betartani pedig nem vagyok az a "0-24-ben eszek" típus mégsem bírtam ki 3 napnál tovább.

Maximum 8kg-tól szeretnék megszabadulni.

Inkább combra hízós típus vagyok sajnos:/

Tudnátok mondani olyan módszert ami nektek nagyon bevállt és esetleg nekem is segítene?

Szeretném végre jól érezni magam a bőrömben és csínos ruhákat felvenni, és úgy állni a tükör előtt hogy: "végre jól nézek ki"

Nagyon köszönöm előre is annak aki tud segíteni:)



2018. júl. 31. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress 1200 kalóriás napi étrendeket, és alkalmazd!
2018. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%

Próbáld ki az "Every Other day" diétát annyi a lényege hogy bármit ehetsz és amdnnyit csak akarsz csak épp minden másnap szoval 1.nap max 500 kalóriát fogysztasz 2.nap pedig annyit eszel amennyit akarsz és igy tovább de hogy jobban megértsd van róla egy oldal és egy videó is

Oldal: [link]

Videó : [link]

És van egy másik diéta ami a 90 napos diéta erröl is van egy videó:

[link]

2018. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Még az előző vagyok azt lehagytam hogy az a lány aki csinálta a diétát egy év alatt 40 kg adott le
2018. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Még jöhetnek tippek.

2018. júl. 31. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért nem bírtad a diétát, mert nem tartalmazott mindent, amire szükséged van, nem is csoda, hogy feladtad, a szervezet jelez, hogy ha valami nincs meg, és megszerzi. :)

A kalóriacsökkentést én is tudom ajánlani, a napi keretedhez képest -500 kcal-al (ez nagyjából két mekis burgernek megfelelő kalórai) már tudsz fogyni heti fél kilót, akkor pár hónap alatt lemegy a 8 kg. Ha mozogsz mellé, még jobb, de előbb-utóbb úgyis fogod tapasztalni, hogy bár fontos az étrend, a mozgás is kell mellé, ellenkező esetben egy vékony, de mégis szétfolyós testet fogsz kapni. A napi kalóriaszükségleted megkapod bármelyik kalkulátorral. Pl. ha kijön, hogy 1800 kcal-ra van szükséged, akkor 1300-at egyél egy nap. De úgy is lehet, hogy eszel 2500-at és kocogsz vagy biciklizel máfél órát, vagy úszol egy órát, a lényeg, hogy deficitben végezd a napokat.

Egyet tarts észben:

"Százszor nehezebb elégetni a kalóriákat, mint elfogyasztani őket."

2018. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm, sokat segítettél:)

A mozgás része menni fog a dolognak, heti egyszer járok lovagolni kb 2 órát vagyok ott, de szerintem majd itthon is neki állok tornázni heti 2-3szor hogy hatásosabb legyen a dolog.

2018. júl. 31. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, fontos az is hogy miből viszed be az értéket.

Ezért is szokták javasolni az egészséges étkezést, de ez nem arany szabály, a mennyiség a lényeg

2018. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs fix recept, az a jó, ha életmódot váltasz és testhezálló módszert alkalmazol. Pl. az első káét hozzászólás javasléatait én 2 nap után borítanám, akkora önsanyargatás lenne s ki is készülnék tőle. Nincs az az isten, hogy ilyen keveset egyek egy nap, inkább mozgok :)


A lényeg a kalóriadeficit megfelelő mértéke (plusz az egészség, közérzet, energiaszint és az élvezet :D utóbbi nem mindenkinek). Ha te ezt úgy éred el, hogy kellemesen teleeszed magad minden étkezéskor és aktív vagy, az is jó.


Írod, hogy próbáltál már fogyózni. Hogyan? Vannak igen sivár, illetve túl kalóriaszegény módszerek, amiket sokunk nem bírna, de egy jobbat már igen. Nekem néha pusztán az étkezések időzítése van elrontva s már akkor borul az egész (de ez sem igaz, ha aznap órákat edzettem, az a nap már csak jóra jöhet ki).

2018. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!