Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség ez így hány kcal...

Segítség ez így hány kcal lehetett?

Figyelt kérdés

Szóval reggelre kicsit bezabáltam magamhoz képest! (Vagy csak jóllaktam azért érzem így...). Ezeket ettem:

1 db pöttyös guru

2 db zabfalatok

1 tányér (fűszeres) barnatészta


Ez így kb hány kcal volt? (A guru kb 180-200 lehet). Ha a mai napon már nem eszek + 1 órát tornázok azzal jóvátehetem?


2010. jún. 21. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Guru 180-200, 2 zabfalat 120, a tészta hát.. 600körül.

Meg ne próbálj nem enni!!!!!! Tornázz! És ma már ne nagyon egyél szénhidrátdús kaját. Húsokat egyél, tojást, túrót, tejterméket.

2010. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

600??? Te jó ég nem hittem volna, hogy ilyen sok!!!

Igaz ez eltelít rendesen, nem úgy mint a fehér szrok...

2010. jún. 21. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a kalória a baj, hanem hogy egy halom szart megettél. Mindegyik tömény szénhidrát, az csak legenda, hogy bármelyik is egészséges lenne.


Se fehérje, se vitamin.

Legalább valami növényt ettél volna hozzá...


Az, ha ma már nem eszel, sajnos nem megoldás.

2010. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy ne egyél már ma!!!:-O Ez nagyon kevés kaja, és tökmindegy, hogy milyen az összetétele, akkor is fogynál, ha ma már nem mozognál semmit. Ha meg erre még rá is edzel, akkor az izmaid épülnek le, és szédülni fogsz, meg tök gyenge leszel, és depressziós!!! Tudom, mert nekem is egy időben volt egy ilyen elképzelésem, hogy így milyen jól karbantarthatom magam, de ez mind kijött. A levertség volt a legrosszabb mind közül - mondhatott bárki bármit, csak apatikusan ültem, nem volt energiám a boldogsághoz sem!!! Kérlek, ne csináld ezt magaddal. Szerintem egyél egy fehérjében gazdag ebédet (csirkehús zöldséggel, így még kalóriaszegény is), és azután eddz majd csak. Remélem segítettem:-)
2010. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!