Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem lefogyni szeptemberre?

Figyelt kérdés

Most 65 kg vagyok,és 52 kg lenne a cél,de ha elérem az 55 kg,már annak is nagyon örülnék:)Nem eszem édességeket,kerülöm a cukrot,fehér kenyeret csak reggelire(ezt sajnos nem tudom elkerülni).Mekibe egyáltalán nem járok,szóval ez nem gond.Reggelire eszem egy vékony szelet kenyeret megpírítva,kevés vajjal,sovány csirkemell sonkával,zöldségekkel,vagy zabpelyhet tejeskávéval.Tízóraira vmilyen gyümölcs,kivéve a banánt,és a szőlőt.Ebédre általában az ami itthon van,de annak csak a felét eszem,és ha pl.rántotthús van,akkor leszedem a bundáját,és úgy eszem zöldségekkel.Uzsonnára 1 pohár gyümölcsös joghurt.Vacsira korpás kekszet eszem,és iszom egy csésze zöld teát.Csak vizet iszom,napi 2-2,5 litert.Minden másnap futok 1 órát,és ugrókötelezem+Rubint Réka torna,és hasizom erősítő pad.Így sikerülhet lefogynom,formásodnom?Főleg combból,és popsiból akarok fogyni.

Előre is köszönöm a válaszokat=)

l/16


2010. jún. 21. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez elég szép, de hiányolom az étrendedből a zöldséget-gyümölcsöt. Reggeli és uzsi mellé nyugodtan megehetsz almát, körtét, ami van (este csak banánt nem, meg szőlőt, mert cukrosak).

Ja, közben látom, ebédre zöldséget írtál, szerintem némely könnyebb köreteket is bevállalhatsz, főleg ennyi mozgás mellett.

2010. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majdnem jó, de a rántott húsról ne szedd le bundát, vacsorára viszont NE edd meg a kekszet, legenda, hogy egészséges én nem hízlal. Semmi hasznos nincs benne. Egyél zöldséget húsmaradékkal vagy virslivel vagy rántottával vagy sajttal.

Ebédre sem tartom jónak a fél adagot, mert csak éhes leszel tőle, viszont ha pl. tészta, akkor fogyni nem fogsz. Egyél normális adagot, de fogyis kajákból. Zöldségből és húsból jól lehet lakni.


Mivel nem nagy a súlyfelesleged (mások 30-40 kilójához képest), én soknak tartom 2 hónap alatt a 10 kilót. Heti fél kg lenne normális, egészséges és nem híznád vissza.


Viszont hogy mennyit tudsz ezzel a módszerrel fogyni, az attól is függ, hogy eddig hogyan táplálkoztál. Ha agyba-főbe zabáltad a csokit, sütit, mekis kaját, kólát, akkor sajnos látványosabb lenne az eredmény, mintha eddig is normálisan kajálsz.


A fehér kenyeret miért nem tudod elkerülni? 2-3 naponta el lehet sétálni egy pékségbe, és a zsebpénzedből vehetsz mást. (Hacsak nem olyna helyen laksz, ahol nincsenek ilyenek.)

2010. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, és a gyüm.joghurtot is felejtsd el!

Telenyomják cukorral, gyümölcs alig van benne.


Natúr joghurtba nyomkodj igazi gyümölcsöt, ha nem elég édes, mehet bele egy kávéskanál méz. Ezerszer jobb és finomabb, mint a műjoghurt.


Reggelire is inkább a szendvicset edd, a zabpehelyhez nem tudsz növényt enni.

2010. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs itt a közelben olyan bolt,ahol tudok venni másmilyen kenyeret(falun élek).

Mindenképpen le akarok fogyni szeptemberig.Szerintem heti 1 kg fogyás még nem olyan sok.Szeptemberig még van 10 hét.Ha nem is tudok lefogyni 52 kg-ra,de az 55 kg el akarom érni!

2010. jún. 21. 10:36
 5/6 anonim válasza:
hány cm vagy ?:D csak azért kérdezem mert kb énis ilyen helyzetbe vagyok :)
2010. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
161:)
2010. jún. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!