Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tavaly 106 kg voltam. Sikerult...

Tavaly 106 kg voltam. Sikerult le adni 18 kg. de abba hagytam en hulye es vissza jott 10 kg sajnos? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ugy fogytam hogy mndent ettem de mertekkel.plusz setaltam.durvan 3 honap alatt ment le a 18 kg.az a kerdesem ha ugy csinalom mint tavaly ujra sikerulhet a dolog?
2018. aug. 22. 06:39
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2018. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 3 hónap alatt nagyon sok a 18kg mínusz. oké hogy mértékkel ettél, de koplaltál? úgy érthető lenne hogy miért jött vissza ilyen sok. nézd meg, hogy napi szinten a jelenlegi normál étrendeddel mennyi kalóriát viszel be (segíthet a kaloriabazis), és mondjuk heti szinten csokkentsd 200-500 kcal-lal a napi bevitelt. a kaloriabazis számol neked akár kktuzott cél alapján napi keretet, de ha mondjuk most 2000-2500as beviteled van, akkor egy 1200-1500as keret nem biztos hogy jó kezdésnek.


séta mellett biciklizhetsz is, ez sem terheli meg a lábaidat.

2018. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt.en ugy tudom hogy ekkora sulybol gyorsan megy lefele.nem hiszem hogy koplaltam volt hogy ehes voltam de nem hiszem.mert csak a kalyat feleztem el.le mondtam a csokirol is 3 honap alatt nem ettem egy falat csokit sem.kola fuggo vagyok akkor arrol is le mondtam.elso heten alapbol lement vagy 3 kg.aztan 2 heten csokkent.aztan heti 1 kg ment le ha jol emlekszem.
2018. aug. 22. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:

A mindent eszel, de mértékkel és sétálsz az megfelelő kalóriakerettel egy életreszóló életmódnak tűnik, az ilyet ne hagyd abba, max. lazítsd. Bizonyára enyhén koplaltál, ezért fogytál kicsit gyorsan, majd híztad vissza. De lehet, hogy beleszámolod a vízvesztést az elején s még rendesen fogytál, csakhogy ez neked már kissé sanyargatás volt és visszaállva jól bepótoltad a kihagyott dolgokat... Ezt neked kell tudnod.


Mindenképpen ügyelj a mennyiségre és mozogj, de ne hagyd abba. Segít, ha az étrended jobbféle s az egészségesebb is. Bizonyos ételekkel könnyű elszállni. A (cukormentes) csoki nekem totál diétás, az nem kavar be, mivel abból sosem eszem sokat, viszont lelkileg is, testileg is igencsak jólesik. De valami finom házi sütivel bajban lennék, abból nem lenne fogyás semmiképp, ha ilyeneket iktatnék be sűrűn, ahogy a kenyérhez is sok mozgás kell nekem. Ez persze egyéni.

Az OK, hogy súlytartáskor visszaveszel ételeket, de azért alapvetően normálisan egyél, ahogyan jóllaksz kalóriaigényen belül. Ha bizonytalan vagy, pár napot érdemes lehet számolni, néha meglepő dolgokra derül fény.

2018. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2018. aug. 23. 08:11
 6/10 anonim ***** válasza:

En 22 kilót 2 ev alatt adtam le

Igaz en lassan is fogyok , de par hónap alatt túlzás

2018. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magatol ment le.nem is eheztem csak lentebb vettem a kajat.meg le montam a csokirol es a kolarol is.most 3 napja ugyan ezt csinalom es eddig 1 kg minusz de gonolom ez viz.
2018. aug. 24. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerencses vagy , gyorsan fogysz
2018. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugy tudom a gyors fogyas nem jo
2018. aug. 24. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bár már eltelt 7 hónap a kérdésed óta. Hogy haladsz? A gyors fogyás rövid idő alatt nem egészséges valóban,én stressz miatt fogytam pár éve 6 hónap alatt 46 kg-ot . A végén 54kg voltam. Most 5 évvel utána jelenleg 60kg vagyok. De ezt köszönhetem a sok csokinak :) Most itthon "edzek",girja és guggolások. Nem sokat ,mert napi 30 percet,addigra lóg a belem is,de ezt heti 5-ször.Utána bcaa és fehérje,hogy azt amit a gyors fogyással elcsesztem,most megpróbáljam feszesíteni :)
2019. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!