Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Protein por nelkul is el...

Protein por nelkul is el lehet érni a csinos formás alakot? Egy kis zsir van rajtam, de probalom betartani a diétat. Rendszeresen tornazok (heti 5 szor) minden torna utan megiszok egy turmixot tojásal osze keverve, futok és ugrokotelezek .

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 178 cm és 65 kg

2018. aug. 26. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A protein por táplálékkiegészítő. Egy kényelmi opció. Mondjuk 65 kg-an kizárt,hogy ne tudnád fedezni a fehérjeigényed szilárd kajából. Az meg rejtély, hogy egy finom protein turmixot minek ba...barmolsz el tojással. Egy jó formához jó kaja és sok és hatékony edzés kell.
2018. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

A tojás kevés dolgot ront el, előző, finom és tápanyagdús cucc.


Kérdező, bármit el lehet érni proteinpor nélkül, amit azzal... Nem csodaszer, csak fehérje, amit könnyedén bevihetsz normál ételekből is (mint pl. a tojás, én pl. abból szedem a fehérje nagy részét. a többi leginkább növényekből. van opció bőven).


Fehérjeport leginkább akkor érdemes fogyasztani, ha nem tudsz elég fehérjét enni, ami elég fura, mivel nem olyan sok fehérje kell az embernek, a kalóriaigényünk töredéke... Mégis, sokaknak problémát okoz még ez is.

2018. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

A proteintpor egy táplálék kiegészítő. Valójában semmilyen táplálék kiegészítőre nincs szükség. Bármilyen étrendet össze tudsz magadnak rakni, ami csak normálisan elkészített ételeket tartalmaz és megfelelő mennyiségű szénhidrátot, zsírt és fehérjét tartalmaz.

Nekem egy segítség volt a fehérjepor, mert a diétám előrehaladtával összébb ment a gyomrom és nem esett jól fél kg csirkét megenni egy nap. Egyszerűbb volt 1-2 adag fehérjeporos shake-t meginni.

Javaslom a sprintelést, mivel az egyik, ha nem a legjobb zsírégetés. Fél perc sprint, 1-2 perc séta, megint sprint, megint séta összesen úgy 10-20 percig és a seggedről is lemegy a zsír.

2018. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet fogyni táplálékkiegészítők nélkül is.
2018. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszikeee :)
2018. aug. 26. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2-es!

Ittál már protein turmixot tojással? Külön-külön jó,de együtt egy hányásízű moslék.

2018. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze. Csak étkezéssel is. De én pl. súlyzós edzést végzek heti 4-5x. Család, gyerekek, háztartás, munka mellett nem mindig tudok jól kajálni. Ezért én edzés végén, még a teremben iszom egy turmixot.

Vagy ha nem olyan a kaja amit főzök, vagy nincs időm enni, vagy falásroham menstruáció előtt, na ezeket a kajakat kiváltani tökéletes + egy pufirizset elrágcsálok mellé.

2018. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!