Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék könnyen fogyni?

Hogy tudnék könnyen fogyni?

Figyelt kérdés

Vegán vagyok szóval semmi zsírt nem eszek. (fikázók ne kommenteljenek)

Próbálok tornázni mindennap, de alig megy le 1-2 kg. Amióta elkezdtem ezt az életmódot fogytam 10 kg-ot, de akkor nem tornáztam. Esetleg valami tipp?



2018. júl. 28. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja egy éve vagyok vegán és azt hiszem, hogy kb az első 3 hónap alatt ment le az a 10 kg.
2018. júl. 28. 23:31
 2/7 anonim válasza:
100%
Nehéz úgy egy számodra megfelelő és hasznos választ bárkinek is összerittyentenie, ha képtelen vagy megadni a paramétereidet, amik alapján be tudnának kategorizálni az emberek. Mert tudod nem mindegy, hogy 170 cn és 55 kg vagy, ahogy az sem, ha 155 cm és 70 kg vagy. Nem igaz, hogy nem olvastál még kérdéseket a kategóriában! Azok alapján tudnod kéne, hogy csak adatokkal kaphatnál istrukciókat és válaszokat.
2018. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem kellenek ide adatok. Ez is csak egy átlag nyomorult,aki azt hiszi, a világ körülötte forog és csak az ő nyomora a fontos. Mindenképp könnyű megoldást keress,hiszen a munka az büdös.
2018. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig is szép eredményeket értél el, tehát jó úton haladsz. Nem szabad gyorsan fogyni, mert lötyögni fog a bőröd. Csak lassan, türelem! Sok sikert!
2018. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha a hiánybetegségek előjönnek, hulla mindegy lesz hogy hánykiló vagy.
2018. júl. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olajos magvakat eszel? Növényi olajokat használsz? Avokádot eszel?

Ezek mind tartalmaznak zsírt. Nem hiszem, hogy semmi zsírt nem eszel.

Milyen az étrended? Kellôen változatos?

2018. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig 3 hónap alatt 10kg az rengeteg, jóval több, mint a normál mértékben ajánlott fogyás.
2018. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!